arrow_upward

1 lokal użytkowy: Słupski

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Słupski. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć się...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Biuro w Słupsku: biznes w mieście morza

Położone w północnej Polsce, na południowym wybrzeżu Bałtyku, województwo pomorskie jest jednym z najbardziej dynamicznych regionów środkowo-wschodniej Europy. Region uważa się atrakcyjnym miejscem do zamieszkania z młodą, dobrze wykształconą i niskokosztową siłę roboczą oraz najwyższe tempo wzrostu PKB w Polsce. Jednym z głównych atutów regionu jest jego dogodna lokalizacja geograficzna, która zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne.

Na północy województwa pomorskiego leży miasto Słupsk — naukowy, turystyczny i kulturalny ośrodek regionu. Miasto ma około 96 tysięcy mieszkańców, jego powierzchnia zajmuje 43 km 2.

Miasto współpracuje z kurortem Ustka na wybrzeżu morza, odległym od Słupska o 18 km. Oni są korzystnym miejscem do odpoczynku, rekreacji i spędzania czasu wolnego. Przewagą gospodarki miasta jest szybko rosnący rynek pracy, z wykształconą i wykwalifikowaną kadrą. To zapewnia trzy Wyższe instytucje edukacyjne w mieście.

Rynek biurowy do wynajęcia w Słupsku

Słupsk jest jednym z miast, które dopiero zaczynają swoją karierę na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych, w tym biurowych i handlowych. Nie zwracając na to uwagi, na terenie miasta wybudowano już kilka dużych centrów biznesowych. Również w 2008 roku wybudowano dwa parki biznesowe o łącznej powierzchni 42 tys. m2.

Największa liczba pomieszczeń biurowych znajduje się teraz w centrum miasta, gdzie można wynająć pokój w odrestaurowanych domach końca 19 wieku. Przy tym jakość pomieszczeń wcale nie jest gorzej – biura wyposażone w najnowsze udogodnienia i oferują konkurencyjne ceny na rynku. Tutaj można znaleźć kilka rodzajów biur – wyposażone biura, coworking i sale konferencyjne. Tendencja wirtualnych biur dopiero się zaczyna – ten typ jeszcze nie jest tak rozpowszechniony w mieście.

Z dala od centrum można wynająć biura o większej powierzchni z pięknymi widokami z okna, ale nie są one gorsze od biur w centrum — ta sama wygoda użytkowania, nowoczesne wyposażenie i dobra estetyka lokalu. Średnio miesięczny czynsz za powierzchnie biurowe jest niski - 8-11 euro / m2. Dobra cena i wszystkie nowoczesne udogodnienia – właśnie to przyciąga na rynku wynajmu nieruchomości w Słupsku.

Jaka jest przewaga posiadania biura w Słupsku?

Pomorze jest jednym z powyżej średniego poziomu w krajach rozwiniętych regionów w Polsce. Gospodarka regionu opiera się na usługach i operacjach przemysłowych (63,5% (2014 r.) I 34% (2014 r.)).

Grupa największych przedsiębiorstw województwa pomorskiego charakteryzuje się przewagą przedsiębiorstw przemysłowych, w tym w szczególności: Grupa Lotos SA (sektor paliwowy), Grupa Energa SA (sektor energetyczny), International Paper Kwidzyn sp. z o.o (przemysł papierniczy i powiązane operacje).

Istnieją dwie SSE, w których obowiązują zwolnienia podatkowe, jak również parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowe i inkubatory biznesowe dla rozwoju przedsiębiorczości.

Warunki dostępne w tym regionie wskazują, że zarówno studenci, jak i pracownicy z innych regionów Polski i świata chętnie przenoszą się na Pomorze. Najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości życia oferowanej przez region są emigranci zadowoleni z nowego miejsca zamieszkania. Miasta pomorskie prowadzą w rankingach związanych z miejscami przyjaznymi dla życia w Polsce.

star
star
star
star
star
4.5 z 5 / 2 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery