Certyfikat SSL

Certyfikat SSL jest sposobem, dzięki któremu firmy internetowe o dużym przepływie prywatnych informacji zapewniają bezpieczeństwo swoim użytkownikom.

Skrót SSL oznacza “Secure Sockets Layer” i jest sposobem szyfrowania informacji, który sprawia, że tylko Ty i firma, na stronie której jesteś, ma dostęp do informacji, którymi dzielisz się na stronie. Certyfikat SSL zawiera również szereg informacji o samej firmie. Dzięki temu możesz być pewien, że dzielisz się swoimi personalnymi informacjami w bezpieczny i pewny sposób. .

Do czego używane są Twoje informacje?

MatchOffice używa Twoich informacji, abyś mógł łatwo nawiązać kontakt z osobą odpowiedzialną za ofertę najmu, którą jesteś zainteresowany. Jeśli znajdziemy inne oferty najmu, które są podobne do Twojego zamówienia, wyślemy je również do Ciebie w ramach dobrego serwisu. Twoje informacje kontaktowe są wysyłane do odpowiedzialnych za oferty najmu, podobnie jak Ty otrzymujesz informacje o nich na e-maila. Nie przekazujemy Twoich informacji nikomu innemu poza odpowiedzialnymi za oferty najmu, o których dostałeś informacje.

Zachowujemy Twoje informacje po to, by móc przesyłać Ci pasujące oferty najmu, jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz.

Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice