O nas

MatchOffice jest nowoczesnym portalem z lokalami używkowymi do wynajęcia w całej swiecie. Oferujemy szeroki wybór lokali użytkowych: biur tradycyjnych i serwisowanych, lokali handlowych, magazynów i lokali produkcyjnych. Naszym celem jest łączenie wynajemców z potencjalnymi najemcami tak, aby proces znalezienia idealnego lokalu do wynajęcia zakończył się jak najszybciej. Współpracujemy z największymi centrami biznesowymi w w Rzeczypospolitej Polskiej.

Kontakty

Nasz profesjonalny zespół jest gotowy pomóc w wyszukiwaniu.

Telefon: (+48) 222 197 769

E-mail: info@matchoffice.com

About us Danish team

Nasze biuro w Danii

About us Ukrainian team

Nasze biuro w Ukrainie

Wideo prezentacyjne

W tym wideo możesz przyjrzeć się firmie MacthOffice i naszym usługom.

Satysfakcja klientów jest priorytetem dla MatchOffice i każdego dnia staramy się zaoferować Ci usługi najwyższej jakości. Oferujemy elastyczne rozwiązania biurowe w szerokiej ofercie lokalizacji.

Wynajem przestrzeni biurowych w centrach biznesowych lub coworkingowych zwiększa produktywność, oszczędza środki finansowe i pozwala Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami poprzez info@matchoffice.com lub też zadzwoń do nas na numer (+48) 222 197 769 .

Zdjęcia naszych biur

Siedziba MatchOffice znajduje się w centrum Kopenhagi w Danii. W październiku 2020 wprowadziliśmy się do nowo wyremontowanego centrum biznesowego i korzystamy z inspirującego środowiska pracy.

Ponieważ nasz ukraiński zespół zwiększył się trzykrotnie w ciągu ostatniego roku, przenieśliśmy się do nowego biura w stylu loft. Kiedyś była to fabryka kineskopu, a my mamy ten uroczy, staroświecki telewizor jest przypomnieniem fascynującej historii. Głównym celem projektu było stworzenie domowej atmosfery, światła, powietrza i funkcjonalności.

1 / 8
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8

Biuro ukraińskie
Biuro ukraińskie
Biuro ukraińskie
Biuro ukraińskie
Duńskie biuro
Duńskie biuro
Duńskie biuro
Duńskie biuro
Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice