arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Pytania często zadawane przez najemców

Kto wynajmuje lokale na matchoffice.pl?

Wynajemcami są najczęściej pośrednicy nieruchomości bądź też osoby prywatne. MatchOffice ułatwia kontakt między wynajmującymi i najemcami.

Z kim mam się skontaktować, jeśli mam pytanie dotyczące lokalu do wynajęcia? 

Jeśli masz pytanie dotyczące konkretnego lokalu, powinieneś się skontaktować bezpośrednio z wynajemcą. Aby otrzymać kontakt do wynajemcy, musisz najpierw zamówić informacje o lokalu, którym jesteś zainteresowany. Zaraz potem otrzymasz wiadomość e-mail zawiarającą imię i nazwisko, numer telefonu a także adres e-mail wynajemcy.

W jaki sposób zamawia się informacje?

Najpierw musisz wypełnić formularz “Pobierz więcej informacji”, podając swoje imię i nazwisko, nazwę firmy (o ile taką posiadasz), numer telefonu i adres e-mail. Możesz również dodać komentarz. Po wypełnieniu formularza wystarczy kliknąć na przycisk “Pobierz bezpłatne informacje”. W ciągu około pięciu minut od kliknięcia otrzymasz potrzebne informacje na maila.

Kiedy mogę obejrzeć lokal, którym jestem zainteresowany?

Prezentację lokalu należy ustalać bezpośrednio z wynajemcą konkretnego lokalu. Informacje kontaktowe do wynajemcy zostają przesłane na maila po tym jak zamówisz informacje o ofercie najmu.

Czy lokal może być używanty do przygotowywania jedzenia, jako restauracja lub take-away?

Jeżeli możliwości wykorzystania lokalu nie są opisane w ofercie najmu, powinieneś zamówić informacje o lokalu i następnie skontaktować się z wynajmcą, aby otrzymać szczegółowe informacje o warunkach najmu. MatchOffice nie ma dostępu do dodatkowych informacji o ofertach najmu poza informacjami, które są umieszczone na stronie i dostępne dla wszystkich.

Do czego są używane moje dane kontaktowe?

MatchOffice przekazuje Twoje dane tym wynajemcom, którzy są odpowiedzialni za oferty najmu, o których zamówiłeś informacje - tak samo jak Ty otrzymujesz potrzebne informacje o nich. Ponadto zatrzymujemy Twoje informacje w naszej bazie danych po to, by móc służyć Ci personalnym serwisem w formie uzupełniających wiadomości e-mail o nowych lokalach do wynajęcia. W każdej chwili możesz zrezygnować z tego serwisu.

Czy jako osoba prywatna mogę zamówić informacje o ofercie najmu?

Tak, jak najbardziej. W takim przypadku pamiętaj o wstawieniu swojego imienia i nazwiska w miejscu, gdzie jesteś proszony o podanie nazwy firmy. Staramy się przesyłać informacje najszybciej jak to możliwe.

W jaki sposób mogę otrzymywać automatyczne informacje o ofertach najmu, które pasują do moich kryteriów?

Możesz orzymywać automatyczne informacje o ofertach najmu, które pasują do Twoich kryteriów, jeśli utworzysz agenta wyszukiwania. Dzięki temu bedziesz otrzymywać od nas e-mail, kiedy tylko pojawi się nowa oferta najmu spełniająca Twoje wymagania.

W jaki sposób usuwa się agenta wyszukiwania?

W każdej chwili możesz usunąś swojego agenta wyszukiwania. Wystarczy, że klikniesz w link, który znajduje się na samym dole e-maila, któreg od nas otrzymałeś: Kliknij tutaj, by usunąć agenta wyszukiwania. Zawsze możesz utworzyć nowego agenta wyszukiwania.

W jaki sposób mogę zrezygnować z waszych e-maili uzupełniających?

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania e-maili uzupelniających. Wystarczy, że klikniesz w link znajdujący się na samym dole e-maili, które od nas otrzymałeś. .

Dlaczego jeszcze nie otrzymałem moich zamówionych informacji?

Zdarza się, że nasze e-maila są zatrzymywane przez filtry antyspamowe naszych klientów. Dlatego też na początku sprawdź, czy e-mail od nas nie został zatrzymany przez Twój filtr antyspamowy. Jeśli go tam nie ma, to koniecznie skonaktuj się z nami.

Czy podana cena najmu zawiera podatek VAT?

Najczęściej podane ceny najmu nie zawierają podatku VAT.Skontaktuj się z wynajemcą po bardziej szczegółowe informacje.

Dlaczego wciąż otrzymuję od was e-maile, mimo że już z nich zrezygnowałem?

Powodem tego może być to, że po rezygnacji byłeś na naszej stronie i zamówiłeś informacje o innej ofercie najmu bądź też dlatego, że posiadasz również agenta wyszukiwania, z którego należy zrezygnować oddzielnie.

Kontakt

Nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie? W takim razie skontaktuj się z nami na e-maila info@matchoffice.com lub zadzwoń pod 22 275 57 89.