Często zadawane pytania przez lokatorów

Czy jesteś właścicielem? Zobacz najczęściej zadawane pytania przez właścicieli.

Ta strona odpowiada na pytania dotyczące:

Informacja o nieruchomości i kontakt z właścicielem

Jak mogę uzyskać więcej informacji o nieruchomości?

Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomością, musisz wypełnić swoje dane kontaktowe w formularzu i nacisnąć przycisk "Pobierz informacje i ceny". Odtąd otrzymasz informację w ciągu pięciu minut, a właściciel skontaktuje się z tobą bezpośrednio.

Z kim mam się skontaktować, jeśli mam pytania dotyczące konkretnej nieruchomości?

Możesz skontaktować się bezpośrednio z właścicielem, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nieruchomości, wypełniając swoje dane kontaktowe i naciskając przycisk "Zadaj pytanie właścicielowi".

Kiedy mogę odwiedzić nieruchomość?

Spotkańie należy uzgodnić bezpośrednio z właścicielem. Informacje kontaktowe właściciela zostaną przesłane do ciebie e-mailem, gdy zamówisz informacje o nieruchomościach. Możesz również zaoferować datę oglądania, wypełniając formularz "Złożenie zamówienia".

Do czego służą moje dane osobowe?

MatchOffice przesyła twoje dane do właściciela nieruchomości, która cię interesuje. Korzystamy również z twoich danych, aby zaoferować ci bardziej interesujące nieruchomości do wynajęcia w przyszłości. Możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej o swoich danych w naszej polityce prywatności.

Zapisz się lub zrezygnuj z subskrypcji agenta wyszukiwania

Jak łatwo uzyskać informacje o nieruchomościach spełniających moje kryteria?

Możesz utworzyć automatycznego agenta wyszukiwania z kryteriami, które cię interesują. Otrzymasz e-mail, gdy będziemy mieli nowe komercyjne nieruchomości, które spełniają twoje kryteria.

Jak mogę usunąć moje agenta wyszukiwarki?

Możesz przerwać automatyczne wyszukiwanie obiektów w dowolnym momencie. Wystarczy kliknąć link "Kliknij tutaj, aby usunąć agenta wyszukiwania" na końcu jednej z otrzymanych wiadomości e-mail. W razie potrzeby możesz ponownie utworzyć nowego agenta wyszukiwania w dowolnym momencie.

Wypisz się z newslettera lub innych e-maili.

Jak mogę zrezygnować z otrzymywania e-maili?

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania e-maili. Wystarczy kliknąć link na końcu naszych e-maili. Jeśli to nie zadziała, napisz do nas na adres info@matchoffice.com, a zrobimy to ręcznie dla ciebie.

Dlaczego nadal otrzymuję e-maile, mimo tego, że zrezygnowałem z subskrypcji?

Może się to zdarzyć, jeśli po anulowaniu subskrypcji poprosiłeś informacje o nieruchomości w MatchOffice, dla tego automatyczny agent wyszukiwania pozostaje aktywny. Musisz zrezygnować z obu usług.


Jeśli twoje pytanie nie zostało odebrane, zadzwoń do nas (+48) 222 197 769 lub napisz na info@matchoffice.com. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 17.00.


Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice