arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Computer new pl pl
Jakobdalhoff
Jakob Dalhoff
CEO, MatchOffice

"Dzisiaj współpracujemy z ok. 2.500 właścicieli nieruchomości, firm deweloperskich i elastycznych obszarów roboczych na całym świecie. Od 2009 roku mieliśmy przyjemność pomagać ponad 2000 lokatorów każdego roku, aby znaleźć dzierżawy na rzecz naszych właścicieli"

Matchoffice generic

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00

FAQ przed rejestracją

Pracujemy na zasadzie No Cure No Pay, co oznacza, że nie płacisz nam, dopóki nasz potencjalny klient nie zostanie Twoim klientem. Pełne Warunki korzystania z usługi są dostępne do wglądu po wybraniu preferowanego modelu płatności. Wejdź na www.matchoffice.pl/signup i kliknij zielony przycisk „Warunki korzystania z usługi” tuż pod formularzem rejestracyjnym.
Nasza prowizja wynosi 12,5%. Jednak obowiązuje ona jedynie przez pierwsze 12 miesięcy Twojej współpracy z najemcą. Ponadto, możesz umieszczać ogłoszenia we wszystkich kategoriach (centrum biznesowe, biuro, przestrzeń coworkingowa, sala konferencyjna i wirtualne biuro), a mimo to płacisz prowizję tylko wtedy, gdy klient podpisze z Tobą umowę.
Oznacza to, że prowizję w wysokości 12,5% będziemy pobierać tylko przez pierwsze 12 miesięcy Twojej współpracy z najemcą. Jeśli klient woli wynajmować swoje biuro co miesiąc, fakturę będziemy wysyłać raz na trzy miesiące.
W rzeczywistości nasz model biznesowy jest bardzo podobny do innych stron z biurami do wynajęcia. Jednak ogłoszenia kierujemy zarówno na rynki międzynarodowe, jak i lokalne, jednocześnie oferując międzynarodową platformę www.matchoffice.com i lokalne strony internetowe w 19 krajach, w tym w Danii, Belgii, Holandii, Niemczech, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Luksemburgu, Austrii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Indiach, Hong Kongu i Ukrainie.
Nigdy nie pobieramy opłat od wynajmujących za to, co jest im prawnie należne. W tej sytuacji nie płacisz prowizji, ale uprzejmie prosimy o przesłanie nam odpowiedniego powiadomienia.
Zaakceptowanie naszych Warunków korzystania z usługi podczas rejestracji na naszej stronie powinno wystarczyć.
Oczywiście! Zakończenie współpracy z nami nie wymaga niczego poza powiadomieniem wysłanym dzień przed faktycznym zakończeniem.
Wszystkie Twoje lokalizacje zostaną zarejestrowane na jednym koncie, co ułatwi Ci zarządzanie nimi. Dlatego każdy pracownik, któremu udostępnisz login i hasło, jest uprawniony do obsługi Twojego konta MatchOffice.
Po zarejestrowaniu swojego profilu kliknij przycisk „Utwórz nowy najem”, podświetlony na pomarańczowo.
Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice trustpilot.svg
  • Logo członkostwa MatchOffice googlestreetview.svg
  • Logo członkostwa MatchOffice copyrighted.svg