arrow_upward

7 lokali użytkowych: Katowice

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Katowice. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć się...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Centra biznesowe w Katowicach: miejsce sukcesu

Katowice – to jedno z najbardziej perspektywicznych miast południowej Polski. W ciągu ostatnich kilku dekad lokalny biznes i inwestycje podniosły gospodarkę i infrastrukturę miasta na nowy poziom i zwiększyły jego wartość na arenie międzynarodowej. To szybko rozwijające się miasto o 300 000 mieszkańców jest położone w południowej Polsce. Miasto jest także stolicą Aglomeracji Katowickiej, która zamieszkuje 2 miliony ludzi i jest ważnym ośrodkiem akademickim, kulturalnym i gospodarczym.

To miasto młodych, wykształconych ludzi, którzy bardzo dobrze władają językami obcymi i są gotowi podjąć wyzwania, jakie stawiają przed nimi pracodawcy z sektora usług biznesowych. Na uniwersytetach w Katowicach kształci się prawie 62 000 studentów. Każdego roku lokalny rynek pracy jest obciążony absolwentami, którzy mają doskonałe, różnorodne umiejętności.

Biznes-branża i rynek pracy w mieście mają bardzo korzystny charakter. I to wyjaśnia fakt, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na kojarzenie swojej kariery zawodowej z Katowicami.

Jakie biura może przedstawić rynek lokalny?

Katowice są obecnie czwartym regionalnym rynkiem w Polsce pod względem nowoczesnej powierzchni biurowej. Wielkość nowoczesnej przestrzeni biurowej w stolicy Górnego Śląska wynosi 460 600 mkw.

Jakie są nowoczesne biura w Katowicach? Jako miasto wielkich usług biznesowych, Katowice zapewniają dostęp do dużej liczby nowych centrów biznesowych. 50% istniejącej nowoczesnej powierzchni biurowej w Katowicach ma sześć lub mniej lat, więc rynek biurowy w mieście jest „młody". Rozwój miasta był niezwykle szybki, a wraz z nią ilość pomieszczeń biurowych rosła też. Tylko wyobraź sobie, że 100% wzrost powierzchni biurowej odbył się w ciągu ostatnich pięciu lat!

Dziś, najbardziej popularny rodzaj biur w Katowicach – wyposażone biura. Nowoczesne centra biznesowe podążają za najnowszymi trendami w projektowaniu biur, więc atmosfera jest bardziej niż korzystna. Najnowsze udogodnienia, różnorodne wzornictwo — od loftu po minimalizm i doskonała lokalizacja — takie cele dla siebie podkreślają czołowi dostawcy biur w mieście.

Ponadto, wraz z dynamicznym rozwojem startupów i różnorodnych projektów biznesowych, zyskują popularność coworking-miejsca i sale konferencyjne. Szeroki wybór lokalizacji, powierzchni i wnętrza pozwalają sprostać wymaganiom każdej firmy lub przedsiębiorcy. Wszystkie przewodnie centra biznesowe w Katowicach oferują także usługi wirtualnego biura.

Średnio 12,5-13,5 € to miesięczne czynsze za m2 za najlepsze lokalizacje w Katowicach — centrum lub regiony blisko niego.

Popyt na biura z każdym rokiem rośnie. W 2016 r. istniejące budynki zapewniły około 69 000 m2 dostępnej powierzchni do wynajęcia, co odpowiada wskaźnikowi pustostanów w mieście wynoszącym 17,4%.

Dlaczego Katowice są miejscem mojego przyszłego biura?

Miasto zaczęło się szybko rozwijać się nie tylko w sferze biznesu. Wiele osób przyjeżdża do miasta, aby rozpocząć swoją karierę zawodową, nie bojąc się wyzwań współczesnego biznesu. Miasto ma wielki postęp w poprawie ogólnego poziomu życia. Rozszerzenie terenów zielonych do rekreacji, poprawy jakości powietrza i racjonalne planowanie – to jest to, co sprawia, że Katowice miastem przyszłości. Dziś Katowice to międzynarodowe środowisko, które łączy wiele branż — rozrywkę, sport, edukację, naukę, biznes itd.

Okresowo w Katowicach odbywa się Europejski Kongres Gospodarczy — największe wydarzenie biznesowe w tej części Europy. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, zapleczu badawczo-rozwojowemu, korzystnej lokalizacji i wyjątkowemu charakterowi, Katowice jest idealnym miejscem, aby rozpocząć swój biznes lub zrobić jeszcze jedną gałąź tam.

star
star
star
star
star
4.8 z 5 / 4 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery