arrow_upward
Pl warsaw

Jesteśmy specjalistami w wynajmie biur coworkingowych w całej Polsce

Szukaj biura coworkingowego wśród ponad 30 atrakcyjnych lokalizacji

Wybierz typ
Biurodone
Biuro serwisowanedone
Coworkingdone
Sale konferencyjnedone
Wirtualne biurodone
mic
W 100% za darmo i bez zobowiązań
Szeroki wybór lokali do wynajęcia w całej Polsce
Łatwo, szybko i bezpiecznie

Tutaj znajdziesz biuro coworkingowe dla Twojej firmy

Potrzebujesz elastycznego i komfortowego biura, które będzie dopasowane do Twoich zmieniających się potrzeb? Idealnym rozwiązaniem jest coworking, czyli wynajem wspólnego biura, w którym otrzymujesz swoją własną przestrzeń do pracy. Na MatchOffice możesz łatwo zorientować się w aktualnej sytuacji na rynku biur coworkingowych. Wystarczy wybrać ten region lub miasto w Polsce, którym jesteś zainteresowany lub też wpisać nazwę miejsca, w którym szukasz biura coworkingowego. Rozpocznij wyszukiwanie już teraz!

Najnowsze oferty coworkingu

Znajdź idealną dla Ciebie opcję coworkingu na MatchOffice

Jako specjaliści w wynajmie różnego typu biur (tradycyjnych, serwisowanych i coworkingowych) doskonale orientujemy się w zmieniającej się sytuacji na polskim rynku biurowym, dlatego też możemy być Twoim przewodnikiem w poszukiwaniu właściwego biura do wynajęcia. Aby ułatwić Ci znalezienie biura coworkingowego, uprościliśmy procedurę wyszukiwania lokalizacji na MatchOffice: teraz wystarczy, że wpiszesz nazwę interesującego Cię miejsca i natychmiast otrzymasz szczegółowe i aktualne informacje o dostęnych na danym terenie opcjach coworkingu.

Coworking jest bardzo elastyczną opcją wynajmu biura, dzięki czemu masz pewność, że zawsze otrzymasz to, czego obecnie potrzebujesz. Co więcej, wynajem biura coworkingowego sprawia, że nie musisz zajmować się wszelkiego rodzaju praktycznymi aspektami prowadzenia biura: wszystko jest zapewnione w ramach czynszu, który płacisz co miesiąc. Dzięki temu możesz całkowicie poświęcić się prowadzeniu Twojej firmy i realizowaniu aktualnych projektów i musisz tracić ani chwili swojego cennego czasu!

W Polsce coworking staje się coraz powszechniejszy, czemu trudno się dziwić, biorąc pod uwagę niewątpliwe i liczne zalety takiej formy wynajmu biura. Kolebką polskiego coworkingu jest Warszawa, ale obecnie również inne polskie miasta mogą poszczycić się stale rosnącą liczbą biur coworkingowych dostępnych do wynajęcia. Zdecyduj się na coworking już dziś i przekonaj się, jak efektywnie będziesz funkcjonować w tym modelu wynajmu biura. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki na górze strony i znajdź to, czego najbardziej potrzebujesz!

Zalety wynikające z coworkingu - znajdź idealną opcję dla siebie

Coworking w Polsce


Idea coworkingu trafiła na polski rynek wynajmu biur całkiem niedawno, ale już teraz zdobyła grono wiernych zwolenników wśród freelancerów i mikroprzedsiębiorców. Możliwość wynajęcia przestrzeni do pracy we wspólnym biurze cieszy się dużym zainteresowaniem firm dopiero wchodzących na rynek, czyli tak zwanych start-upów. zalety związane z coworkingiem mogą mocno zaważyć na Twojej decyzji dotyczącej wynajmu biura, warto więc bliżej się im przyjrzeć.

Czytaj więcej

Korzyści ekonomiczne

Biura coworkingowe konkurują z innymi niewątpliwą przystępnością cenową: praca we wspólnej przestrzeni coworkingowej kosztuje bowiem zdecydowanie mniej niż wynajem biura tradycyjnego. W czynszu opłacanym co miesiąc najemca otrzymuje dostęp do szybkiego internetu, obsługę korespondencji i dostęp do urządzeń biurowych, takich jak ksero, drukarka czy też skaner. Krótko mówiąc, dzięki coworkingowi otrzymasz wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia biura przy jednoczesnym niewysokim czynszu.

Prestiżowy adres i miejsce spotkań

Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść idei coworkingu jest możliwość podniesienia prestiżu firmy za pomocą prestiżowego adresu. Biura coworkingowe bardzo często oferowane są w nowoczesnych, świetnie zlokalizowanych na mapie miasta biurowcach, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na profil firmy. Dodatkowo, jako najemca w biurze coworkingowym otrzymujesz dostęp do mniejszych i większych sal konferencyjnych, co z pewnością zrobi doskonałe wrażenie na potencjalnych klientach bądź też partnerach do współpracy.

Większa wydajność pracy

Doświadczenie wielu najemców korzystających z coworkingu pokazuje, że wydajność ich pracy zwiększyła się, kiedy zaczęli pracować we wspólnym biurze. Nic dziwnego: atmosfera pracy motywuje i zwiększa wydajność, dzięki czemu szybciej udaje się zrealizować podjęte projekty. Ważne jest również jednoznaczne rozdzielenie życia zawodowego od prywatnego, co staje sie problemem dla wielu freelancerów lub mikroprzesiębiorców pracujących w domu.

Nowe kontakty i sieć znajomości

Praca w biurze coworkingowym oznacza również ogromne ułatwienie w budowaniu sieci kontaktów, zarówno biznesowych jak i prywatnych. Niejednokrotnie może się okazać, że osoby, z którymi dzielisz biuro staną się Twoimi klientami lub też, że uda Wam się nawiązać współpracę przynoszącą korzyść obu stronom. Co więcej, możliwość obcowania w tej samej przestrzeni coworkingowej z innymi najemcami, o zupełnie innych profilach biznesowych, może okazać się bardzo pomocna. Oznacza to bowiem, że w każdej chwili możesz zasiegnąć porady specjalisty z innej branży, co z pewnością przyczyni się do usprawnienia albo udoskonalenia Twojej pracy.

Różne profile coworkingu

Obecnie powstają biura coworkingowe, które maja określony profil nakierowany na konkreny typ firm. Można na przykład znaleźć coworking nakierowany na kreatywne i dopiero wchodzące na rynek firmy, gdzie dużo przestrzeni i nowoczesny design wyznaczają twórcze ramy dla pracy najemców. Istnieją również coworkingowe biura nakierowane na potrzeby specjalistów branży IT. Elastyczność i różnorodność miejsc coworkingowych wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla freelancerów, firmy star-upowych i wszelkiego rodzaju mikroprzesiębiorców, którzy cenią sobie swobodę i możliwości współpracy z innymi firmami.