arrow_upward
Pl warsaw

Jesteśmy absolutnymi specjalistami w wynajmie biur serwisowanych w Polsce

Mamy ponad 30 lokalizacji biur serwisowanych w całej Polsce

Wybierz typ
Biurodone
Biuro serwisowanedone
Coworkingdone
Sale konferencyjnedone
Wirtualne biurodone
mic
W 100% za darmo i bez zobowiązań
Szeroki wybór lokali do wynajęcia w całej Polsce
Łatwo, szybko i bezpiecznie

Biura serwisowane do wynajęcia w całej Polsce

Szukasz biura, które będzie pasowało do zmieniających się potrzeb Twojej firmy? MatchOffice zapewnia Ci szeroki wybór biur serwisowanych dostępnych do wynajęcia w całej Polsce. Biuro serwisowane to rozwiązanie wygodne i bezproblemowe, które pozwala firmom i indywidualnym klientom na dużą elastyczność. Kliknij na wybrany region na mapie lub użyj wyszukiwarki powyżej i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę biur serwisowanych już teraz!

Najnowsze biura serwisowane

Znajdź idealne biuro serwisowane na MatchOffice

Czy szukasz idealnego biura dla Twojej firmy i potrzebujesz elastyczności? MatchOffice specjalizuje się w wynajmie serwisowanych powierzchni biurowych od 2003. Jesteśmy jednym z największych pośredników na świecie i oferujemy różne rozwiązania zawsze idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. U nas znajdziesz takie biuro, jakiego najbardziej potrzebujesz!

MatchOffice reprezentuje całą branżę pośredników nieruchomości, a także prywatnych wynajemców. Dzięki temu zapewniamy Ci zawsze aktualny i atrakcyjny wybór biur do wynajęcia na terenie całej Polski. Szukasz biura tradycyjnego, serwisowanego, a może jesteś zainteresowany coworkingiem? To Ty decydujesz, jakie biuro najbardziej Ci odpowiada, my zaś szybko dostarczamy kwalifikowane rozwiązanie. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Biura serwisowane są popularną alternatywą dla biur tradycyjnych: płacisz określony czynsz i dostajesz wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki temu możesz skupić się na rozwoju swojej firmy i zapomnieć o prowadzeniu biura. Biura serwisowane mogą być wynajmowane na któtkie okresy, dzięki czemu możesz swobodnie zmienić biuro na mniejsze lub większe w zależności od potrzeb swojej firmy.

Zacznij szukać nowego biura już teraz: pobierz bezpłatne informacje z MatchOffice i dowiedz się, jakie masz możliwości!

Zalety biur serwisowanych i centrów biznesowych

business centre


Dla wielu średnich i dużych firm biura serwisowane ulokowane w nowoczesnych centrach biznesowych są idealnym rozwiązaniem. Poniżej prezentujemy przegląd najważniejszych korzyści wynikajacych z wynajmowania biura serwisowanego jako biura dla Twojej firmy.

Czytaj więcej

Korzyści ekonomiczne

Wśród wielu istotnych czynników, które z pewnością mają wpływ na decyzję dotyczącą wynajmu biura serwisowanego jest cena. Z reguły wynajem biur serwisowanych w centrach biznesowych wiąże się z korzyściami ekonomicznymi. W centrum biznesowym wiele firm wynajmuje biura i dzieli przestrzeń wspólną, co przekłada się na to, że wydatki związane z użytkowaniem przestrzeni biurowych dzielone są pomiędzy wielu najemców. W taki sposób dzielone są na przykład opłaty za sprzątanie, użytkowanie sali konferencyjnej lub stołówki, korzystanie z internetu itp. W większości przypadków wspólna jest również recepcja, którą opłacają wszyscy najemcy biur serwisowanych w danym centrum biznesowym. Pojedyncze firmy nie muszą zatem zatrudniać oddzielnej osoby do recepcji, co także przyczynia się do oszczędności.

Biura serwisowane to większa elastyczność

Wynajem tradycyjnych biur wiąże się zwykle z umową najmu, która zakłada długi okres wypowiedzenia. Możesz tego uniknąć wynajmując serwisowane biuro: umowa najmu takiego biura zapewnia zwykle możliwość wypowiedzenia najmu o wiele szybciej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej umowy najmu. Biura serwisowane zapewniają w ten sposób możliwość o wiele szybszej przeprowadzki do nowego biura, jeśli, na przykład, Twoja firma się rozrasta, potrzebuje zmiany lokalizacji lub lokali biurowych innego typu niż dotychczasowe. Nie ma więc wątpliwości, ze biura serwisowane zapewnią o wiele większą elastyczność Twojej firmie niż biura tradycyjne.

Sieć znajmości z innymi firmami

Pojedyncze firmy są z reguły rozlokowane w zamkniętych przestrzeniach biurowych w ramach jednego centrum biznesowego. Zapewnia to 100% spokoju potrzebnego do koncentracji na prowadzeniu Twojej firmy. Jednocześnie jednak firmy dzielą przestrzeń wspólną, na przykład stołówkę, co daje możliwość budowania sieci znajomości i nawiązywania współpracy z innymi firmami z danego centrum biznesowego. Okazja do towarzyskiego kontaktu z pracownikami wielu różnych firm przekłada się niejednokrotnie na większą motywację i inspirację w pracy u poszczególnych pracowników. W niektórych przypadkach może to nawet zaowocować otwarciem możliwości współpracy pomiędzy różnymi firmami, które mogą sobie coś wzajemnie zaoferować.


Jak widać wynajem biur serwisowanych wiąże się z wieloma korzyściami dla Twojej firmy. Na stronie MatchOffice znajdziesz przejrzysty wybór biur serwisowanych dostępnych w całej Polsce, dzieki czemu szybko znajdziesz właściwe rozwiązanie dla Twojej firmy. Sprawdź naszą bazę biur serwisowanych już teraz!