Prawa Autorskie 2024

Wszelkie treści w serwisie są udostępniane do przeglądania/czytania. Można pobierać pojedyncze kopie do wydruku do prywatnego użytku. Dotyczy to tylko osób fizycznych. Żadna firma nie może drukować treści ze strony, w tym nie zezwala się na pobieranie treści ze strony na użytek pracowników firmy. 

Zezwala się na linkowanie www.matchoffice.pl z innej strony do każdej ze stron MatchOffice, która ma swój własny URL (adres internetowy). To zezwolenie nie ma zastosowania w związku z systematycznym komercyjnym wykorzystaniem. Takie wykorzystanie wymaga uprzedniej pisemnej zgody. 

Dozwolone jest cytowanie bezpośrednio ze strony zgodnie z prawem autorskim. Cytowanie dozwolone jest wyłącznie z podaniem źródła. 

Cytaty do 250 znaków dozwolone są z linkiem do oryginalnego artykułu na MatchOffice, nawet jeśli nie jest to wynik samodzielnego działania. To zezwolenie nie ma zastosowania  w związku z systematycznym komercyjnym wykorzystaniem. 

Wszelkie inne zastosowania (pozwolenie na zakup praw) wymaga pisemnej zgody od MatchOffice.

MatchOffice ApS nie może być pociągnięte do odpowiedzialności finansowej za błędy lub braki na stronie lub strona internetowych, do których linkuje. 

Naruszenie powyższych zasad powoduje żądania odszkodowania i zadośćuczynienia finansowego. 

Pytania i zgłoszenia dotyczące specjalnego użycia należy kierować do:

MatchOffice

Aleje Jerozolimskie 96

00-807 Warszawa

E-mail: info@matchoffice.com

Aleje Jerozolimskie 9

Aleje Jerozolimskie 96

 

Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice