arrow_upward

10 lokali użytkowych: Poznań

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Poznań. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć się...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Biura ultranowoczesne: przestrzenie robocze w Poznaniu

Poznań jest miejscem, w którym energia Nowej Europy łączy się z cywilizacją Zachodu. Województwo wielkopolskie jest jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów Polski i znajduje się bliżej do Berlina niż do Warszawy. Miasto jest metropolią z ponad pół miliona mieszkańców. Na mieszkańców Poznania można liczyć - oni są dobrze wykształceni, kompetentni i przyjaźni. Głównymi gałęziami przemysłu w regionie są przemysł spożywczy, chemikalia i elektromechanika, a GlaxoWellcome, Wrigley i Beiersdorf to tylko niektóre z wielkich międzynarodowych nazw, które uruchomiły tutaj swoją działalność.

Mieszkańcy tej metropolii wyróżniają się także duchem przedsiębiorczości, znanej z pokoleń. Poznań jest powszechnie znany w Polsce jako miasto biznesu. Częścią sukcesu jest World trade Centre. Biznesmeni i przedsiębiorcy z wszystkich możliwych oddziałów przyjeżdżają tu regularnie od dziesięcioleci, by robić biznes, oddział lub prezentować swoje firmy. W tym mieście nie martwisz się o pracę, ponieważ możliwości kariery nigdy się nie kończą.

Więcej nowych biur każdego roku 

Rynek wynajmu biur w Poznaniu oferuje szeroki wybór - komfortowe biura "open space" z widokiem na panoramę miasta, a także coworking-miejsca i sale konferencyjne w centrum. Najwięcej powierzchni biurowej w centralnej części miasta. Сhcesz najnowsze biura? Ich znajdziesz w pobliżu głównych ulic, a także w zachodniej części miasta. Prawie połowę (47%) nowoczesnych biur w Poznaniu wybudowano w latach 2011-2016.

Ostatnio w mieście pojawiło się kilka parków biznesowych, które oferują jeszcze więcej usług w wyposażonych biurach, na przykład wirtualne biura, coworking, sale konferencyjne. Centra biznesowe w mieście zadają rytm w celu poprawy zagospodarowania wszystkich nowoczesnych biur, bo dzięki stałej konkurencji miejsca pracy stają się coraz bardziej komfortowe, a nawet innowacyjne.

Objętość nowoczesnego lokalu użytkowego w Poznaniu na koniec 2016 r. wynosił 427,8 tys. m2 i był zlokalizowany w 73 budynkach biurowych. W 2016 r. do użytku oddano 7 biznes-centrum o łącznej powierzchni 41 tys. m2.

Plany na przyszłość pomieszczeń biurowych już aktywnie omawiane - na mapie miasta już powstało 41 m2 nowej powierzchni biurowej.

Czym jest to wygodnie – mięć biuro w Poznaniu?

W 2005 roku miasto było jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestowania w całym kraju - Polsce. Podczas sondażu inwestorów okazało się, że w latach 1990-2010 depozyt inwestycyjny wyniósł 6,6 mld USD.

Nie tylko rosnąca gospodarka prowadzi do wzrostu inwestycji zagranicznych w Polsce, szczególnie w Poznaniu, ale wiąże się z szeregiem innych korzystnych czynników. Kluczowymi wyznacznikami są: dostępność wykwalifikowanej siły roboczej (Poznań ma 23 akademie naukowe kształcące około 130 000 studentów rocznie), doskonałe połączenia komunikacyjne (Poznań znajduje się w połowie drogi między Warszawą a Berlinem); oraz atrakcyjność regionu jako całości. Poznań to piękne miasto z malowniczym rynkiem, dziesiątkami parków i słynnym jeziorem Malta w pobliżu, nie wspominając o doskonałych restauracjach i niekończącym się życiu nocnym.

Każdego roku miasto rozwija się coraz bardziej w różnych kierunkach - ekonomicznych, kulturalnych, edukacyjnych, a zatem przyciąga coraz więcej zasobów, zarówno materialnych, jak i intelektualnych. To staje się podstawą do wysokiego standardu życia, produktywnego biznesu i rozwoju kariery.

star
star
star
star
star
4.5 z 5 / 2 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery