arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na ul. Wiślana 8, 00-317 Warsaw

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
ul. Wiślana 8
00-317 Warsaw
Powierzchnia
10 - 12 m²
24 Hour AccessAir-Conditioning
Alarm SystemCafeteria / Catering
Cleaning ServicesClosed offices
High Speed InternetIT Support
Meeting RoomsParking
Private company signStaffed reception
Telephones systemVideo conferencing
WIFI

Warszawa, Wiślana

Wynajmujemy gotowe do pracy, w pełni umeblowane pokoje biurowe w nowoczesnym biurowcu na Powiślu przy ul. Wiślanej 8. Każdy wynajmujący ma do dyspozycji biurko, zamykaną na klucz szafkę na dokumenty, wygodny fotel. Powierzchnia każdego pokoju to ok. 12 metrów kwadratowych. Przeznaczone są dla 1 lub 2 osób z tej samej lub różnych firm. Pomieszczenia są klimatyzowane, ale z możliwością otwarcia okna. Sprzątane codziennie. Wi-Fi jest dostępne na całej powierzchni centrum. Możesz również podłączyć się na stałe do szerokopasmowego internetu. W centrum możesz korzystać z naszego sprzętu biurowego: drukarka, skaner, fax. Rozliczenie jest wg wykorzystania, a jako nasz klient otrzymasz 50% zniżki od standardowych cen. W ramach dodatkowej opcji możemy podłączyć Ci stacjonarny numer z dedykowaną linią telefoniczną. Nasza recepcjonistka może odbierać połączenia przychodzące. Dla naszych klientów mamy ogólnodostępną kuchnię, a dodatkowo możesz wykupić serwis kawowy. Przeszkolony personel zajmuje się administracyjną obsługą centrum. Wita Twoich gości w imieniu Twojej firmy. Na Twoje zlecenie wykona różne prace asystenckie, np. zamówi kuriera, taksówkę, umówi spotkanie – szczegóły ustalamy indywidualnie. Usługi uzupełniające: Sala konferencyjna z wyposażeniem (flipchart, monitor LCD, wideokonferncje), Nazwa firmy w holu, Dedykowana linia telefoniczna, z obsługą recepcjonistki, Wsparcie sekretarskie i administracyjne, Serwis kawowy, Usługi księgowe, Wirtualne biuro.

Powiśle to aktualnie najmodniejsza część Warszawy. W sąsiedztwie parków i zielonych skwerów powstają centra biznesowe i kwitnie życie towarzyskie. To tutaj lokowane są nowoczesne budynki biurowe, atrakcje turystyczne takie jak Centrum Nauki Kopernik, liczne butiki i restauracje. POWIŚLE znajduje się tuż obok Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, pomiędzy Traktem Królewskim a Wisłą.
email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane