arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Bonifraterska 17, 00-203 Warsaw

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
Bonifraterska 17
00-203 Warsaw
Powierzchnia
13 - 140 m²
24 Hour AccessAir-Conditioning
Alarm SystemCafeteria / Catering
Cleaning ServicesClosed offices
High Speed InternetIT Support
Meeting RoomsOpen-plan offices
ParkingStaffed reception
Telephones systemVideo conferencing

Warszawa, North Gate

Warszawa North Gate oferuje klientom jeden z najbardziej prestiżowych adresów biznesowych na północ od Warszawy, w eleganckim środowisku korporacyjnym i oferującym usługi na najwyższym poziomie. Kluczowa lokalizacja centrum może świetnie odpowiedać wielu firmom. Bliskość starego miasta oraz łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej: stacji metra, przystanków tramwajowych i autobusowych, znajdujących się w odległości spaceru. Okolica oferuje klientom dostęp do wielu usług, w tym wielu sklepów i centrów handlowych - centrum handlowego Arkadia, hotelu IBIS. Centrum biznesowe znajduje się na 6. piętrze tego 24-piętrowego budynku klasy A i oferuje 220 ​​w pełni wyposażonych stanowisk pracy w różnych konfiguracjach, w tym biur zarządu, ale także przestrzeni do pracy zespołowej. W skład oferty dla klienta wchodzi: obsługiwana recepcja, 3 sale konferencyjne i szkoleniowe, biura dzienne oraz salon biznesowy, który oferuje miejsce na relaks w trakcie pracy. Przyjazny wielojęzyczny personel jest w zasięgu ręki, aby zapewnić profesjonalną obsługę administracyjną na miarę potrzeb danej firmy.

W przypadku korzystania z transportu publicznego, można jechać autobusem 175 i wysiąść przy hotelu Forum - przy ulicy Marszałkowskiej (ok. 26 minut jazdy) lub metrem ze stacji Dworzec Gdański lub Dworzec Kolejowy. Linie autobusowe od dworca Gdańskiego. Autobus: 503, 520, 116, 122, 178, 195 i linie tramwajowe: 4, 18, 35, 36 z centrum miasta.

email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane