arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Historia MatchOffice

MatchOffice zostało założone w 2004 roku przez Hauke Haasa i Jakoba Dalhoffa, aby zapewnić najemców dla duńskich centrów biznesowych.

 

2015: Na początku roku pojawia się nowa norweska strona MatchOffice. W związku z zaplanowaną wcześniej fuzją firm, norweska strona zostaje przeniesiona na platformę Lokalebasen.dk. Trwają również prace nad nową, ulepszoną wersją polskiej strony MatchOffice.
2014: W ciągu tego roku decydujemy się połączyć się z Lokalebasen.dk. Oznacza to, że pracownicy tych dwóch firm zaczynają pracować jednocześnie dla obu firm.
2013: MatchOffice osiąga poziom 4500 centrów biznesowych rozlokowanych w 100 krajach świata. W tym roku udaje nam się również doprowadzić do największego w naszej historii wynajmu: syryjski bank, Audi, przenosi swoje biuro z 20 pracownikami do Stambułu.
2012: W ciągu 2012 roku MatchOffice otwiera nowe strony kilku krajów Dalekiego Wschodu: Indii, Singapuru i Hong Kongu.
2011: W ciągu tego roku pracujemy nad ulepszeniami back-endu po to, aby wynajemcy mogli łatwo i bezproblemowo korzystać z naszej strony.
2010: W tym roku powstaje polska strona MatchOffice. Ponadto zatrudniony zostaje amerykański pracownik, co owocuje wieloma inicjatywami biznesowymi na rynku amerykańskim. Te inicjatywy doprowadzają do utworzenia profili około 850 różnych amerykańskich centrów biznesowych na naszej międzynarodowej stronie.
2009: MatchOffice zostaje otwarte w Wielkiej Brytanii i jednocześnie zakończona zostaje międzynarodowa umowa z firmą Regus. W ten sposób zaczynamy reprezentować centra biznesowe w różnych częściach Afryki i na Bliskim Wschodzie na naszej międzynarodowej stronie. W tym samym roku Lokalebasen.dk rozpoczyna działalność online i pierwsi wynajemcy tworzą profile na stronie. W ciągu jesieni tego roku Lokalebasen.dk zaczyna generować wynajem lokali.
2008: Zatrudniamy wielu nowych międzynarodowych pracowników w związku z otwarciem stron w Holandii, Belgii, Luksemburgu, Hiszpanii, Włoszech i Francji. Jednocześnie utworzone zostaje Lokalebasen.dk, która jest siostrzaną firmą MatchOffice i ma za zadanie pośredniczyć w wynajmie lokali użytkowych: biur, lokali handlowych i produkcyjnych.
2007: W ciągu tego roku wprowadzamy nowy i bardziej przyjazny dla naszych użytkowników design strony internetowej. Rozpoczynamy również działalność w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.
2006: MatchOffice rozwija się i rozszerza na Szwecję i Norwegię ze szczególnym uwzględnieniem dużych miast, takich jak Malmo, Sztokholm, Goteborg i Oslo.
2005: Na początku tego roku MatchOffice wchodzi na rynek ze swoją duńską stroną i już w drugiej połowie roku MatchOffice pośredniczy w wynajmie ponad połowy duńskich centrów biznesowych i hoteli biurowych.
2004: MatchOffice zostaje założone przez Hauke Haasa i Jakoba Dalhoffa, aby zapewnić najemców dla duńskich centrów biznesowych.

« Powrót