arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Nasza Historia

MatchOffice została założona w 2004 roku przez Hauke Haas i Jacoba Dalhoffa w celu pozyskania najemców dla hoteli biurowych. Od tego czasu rozszerzyliśmy i teraz możemy znaleźć MatchOffice w 19 krajach.

Dla brokerów, firm nieruchomości i dostawców prywatnych, MatchOffice to platforma marketingowa, która zapewnia maksymalną i ukierunkowane profilowania internetowego oraz zapewnia bieżące dostawy potencjalnych klientów: więcej rzeczywistych i potencjalnych lokatorów łatwiej, szybciej i taniej. W skrócie MatcOffice stworzył wspólny rynek, na którym najemcy i właściciele nieruchomości mogą łatwo i szybko nawiązać ze sobą kontakt, z korzyścią dla obu stron.

 

Historia firmy

2021:

Mamy duże plany na ten rok. Nasi pracownicy świetnie sobie radzą pracując bezpiecznie z domu.

Kontynuujemy prace nad zmianą Widoku listy, aby ułatwić korzystanie z niej, a do naszego programu The Future Match for Children dołączyło 10 nowych dzieci z domu dziecka.

Logoer
2020:

W pierwszej połowie 2020 roku zaktualizowaliśmy nasz interfejs, zmieniliśmy wyszukiwarkę i dodaliśmy automatyczne FAQ, które jest pomocne przy odpowiadaniu na ogólne pytania.

Odświeżyliśmy naszą stronę główną i zmieniliśmy widoki szczegółowe na bardziej nowoczesne.

W związku z pandemią COVID-19, MatchOffice przestawił się na pracę zdalną.

Pomimo pandemii COVID-19, wciąż się rozwijamy i współpracujemy już z ponad 11 000 centrów biznesowych na całym świecie.

Jesienią rozpoczęliśmy projekt o nazwie “The Future Match for Children”, program, który pomaga osieroconym dzieciom we Lwowie na Ukrainie w nauce języka angielskiego i zwiększeniu szans na sukces w biznesie w przyszłości.

Logoer
2019:

Wiosną postanowiliśmy zwiększyć naszą koncentrację na rynku sal konferencyjnych. Zapotrzebowanie i zainteresowanie wynajmu sal konferencyjnych stanowi potencjalnie duży rynek. Liczba sal konferencyjnych w Matchoffice nigdy nie była większa.

W marcu wprowadziliśmy dodatek do lokali w kategorii „sklep”. Teraz łatwo sprawdzić, czy sklep nadaje się do bycia kawiarnią lub restauracji.

Logoer
2018:

Na początku marca wprowadziliśmy nowy sposób wyświetlania dostępnych wypożyczeń w widoku listy. Wyświetlając czynsze w postaci listy, pracowaliśmy w kierunku dając naszym gościom jeszcze lepszy przegląd dostępnych lokali użytkowych. W związku z tym teraz można wybrać między wyświetlaniem wyników wyszukiwania jako listą, siatką lub mapą.

W maju wprowadziliśmy koncepcję Matchoffice Partner, w ramach której dostawcy mogą wyświetlać logo partnera w swoich reklamach i na własnej stronie internetowej. Pokazują, że są zaufanymi partnerami w MatchOffice.

Aby poprawić jakość potencjalnych klientów wysyłanych do naszych dostawców, wprowadziliśmy również nowy system punktowy o nazwie Quality Score. System działa jak lista kontrolna, w jaki sposób poprawić jakość reklam w MatchOffice.

Dział na Ukrainie staje się nową, większą siedzibę we Lwowie. Ponadto możemy poszerzyć zatrudniając kilka nowych ukraińskich kolegów. Jesienią nasz duński wydział przeniósł się do nowego biura w Kopenhadze.

Logoer
2017:

W 2017 roku zakończyliśmy wznowienie wszystkich naszych platform. Oznacza to, że mamy teraz tę samą tożsamość wizualną na poziomie globalnym.

Dodaliśmy także coworking, sale konferencyjne i wirtualne biura do listy lokalnych kategorii, które można reklamować w MatchOffice.

Jesienią nasza kadra zarządzająca udała się w podróż do Pekinu, aby spotkać się z niektórymi z naszych obecnych klientów, zdobyć inspirację dla rynku i zbudować zespół.

Pod koniec roku uruchomiliśmy także nowy projekt widoku listy. Nowy projekt sprawi, że jeszcze łatwiej będzie zarezerwować informacje o leasingu.

Logoer
2016

Na początku roku, MatchOffice łączy się z międzynarodową siostrzaną firmą Lokalebasen.dk, a firma uzyskuje całkowitą identyfikację wizualną. Ponadto uruchamiamy naszą holenderską stronę.

Otrzymujemy certyfikat Google, który umożliwia wirtualne wycieczki wypożyczeń przez Google Street View. W dalszej części roku opracujemy funkcję wraz z Walkinto.in, która umożliwi przeglądanie wirtualnych tras w wirtualnej rzeczywistości.

Później w tym samym roku założyliśmy biuro w Finlandii i zatrudniamy pełnoetatowego pracownika, który dzięki swojej fizycznej obecności stworzy większą wartość dla naszych fińskich klientów. Aby zoptymalizować i rozwinąć naszą platformę online, utworzymy także ukraiński dział z pięcioma programistami we Lwowie.

Logoer
2015:

Na początku roku niezależna norweska strona internetowa MatchOffice przechodzi do trybu online. W ciągu roku MatchOffice powstaje w Finlandii, Hiszpanii i Polsce. Duński magazyn " Nine to Five " zostaje zastąpiony przez wersję elektroniczną, która przyciąga co miesiąc ponad 50 000 czytelników.

rrr
2014:

W maju nasza strona zyskuje nowy, współczesny design. W najbliższych miesiącach nastąpi optymalizacja strony internetowej.

W sierpniu przywitaliśmy francuskiego statystyka Arthura Katossky'ego, który napisał z nami swoją pracę doktorską.

Ze względu na różne zmiany organizacyjne i zwiększone wymagania personalne, MatchOffice przenosi się do nowego biura w dzielnicy Osterbro w Kopenhadze z nowoczesnymi wyposażeniami. Zaczynamy z wykorzystaniem innowacyjnych metod zarządzania projektami, takie jak Scrum. Dach budynku biurowego jest częścią parku miejskiego, są domki dla uli, kwietniki i kurnik.

frgg

2013:

MatchOffice osiąga poziom 4500 centrów biznesowych rozlokowanych w 100 krajach świata. W tym roku udaje nam się również doprowadzić do największego w naszej historii wynajmu: syryjski bank, Audi, przenosi swoje biuro z 20 pracownikami do Stambułu.

2012:

MatchOffice uruchamia kilka niezależnych stron w różnych krajach, w tym w Indiach, Singapurze i Hong Kongu

Po raz pierwszy nasza firma współpracuje z międzynarodową agencją inwestycyjną Copenhagen Capacity podczas międzynarodowego wydarzenia MIPIM w Cannes we Francji na początku marca. Jednocześnie Lokalbasen.dk kontynuuje ekspansję na szwedzkim rynku w prowincji Skone.

Historie 2012
2011:

Przez cały rok staramy się optymalizować obecność w Internecie. Między innymi, MatchOffice zaczyna dostarczać etykiety efektywności energetycznej, aby najemcy mogli zobaczyć poziom zużycia energii w swoich budynkach biurowych. Jednocześnie MatchOffice ma certyfikat statusu neutralnego pod względem emisji CO2.

 Historie 2011
2010:

Lokalbasen.dk jest konwertowany na spółkę akcyjną. Zarząd składa się z Larsa Heilesena, Thomasa W. Fæarcha i Jakoba Dalhoffa. W tym samym roku zatrudniony jest amerykański pracownik, który wprowadza serię inicjatyw marketingowych w Stanach Zjednoczonych. W rezultacie mamy 850 amerykańskich centrów biznesowych wymienionych na naszej międzynarodowej stronie internetowej.

 
2009:

MatchOffice zostaje otwarte w Wielkiej Brytanii i jednocześnie zakończona zostaje międzynarodowa umowa z firmą Regus. W ten sposób zaczynamy reprezentować centra biznesowe w różnych częściach Afryki i na Bliskim Wschodzie na naszej międzynarodowej stronie.

W tym samym roku Lokalebasen.dk rozpoczyna działalność online i pierwsi wynajemcy tworzą profile na stronie. W ciągu jesieni tego roku Lokalebasen.dk zaczyna generować wynajem lokali.

 
2008:

Zatrudniamy wielu nowych międzynarodowych pracowników w związku z otwarciem stron w Holandii, Belgii, Luksemburgu, Hiszpanii, Włoszech i Francji. Jednocześnie utworzone zostaje Lokalebasen.dk, która jest siostrzaną firmą MatchOffice i ma za zadanie pośredniczyć w wynajmie lokali użytkowych: biur, lokali handlowych i produkcyjnych.

 Lokalebasen
2007:

W ciągu tego roku wprowadzamy nowy i bardziej przyjazny dla naszych użytkowników design strony internetowej. Rozpoczynamy również działalność w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

 finland
2006:

MatchOffice rozwija się i rozszerza na Szwecję i Norwegię ze szczególnym uwzględnieniem dużych miast, takich jak Malmo, Sztokholm, Goteborg i Oslo.

 Norge sverige
2005:

Na początku tego roku MatchOffice wchodzi na rynek ze swoją duńską stroną i już w drugiej połowie roku MatchOffice pośredniczy w wynajmie ponad połowy duńskich centrów biznesowych i hoteli biurowych.

 Kontorfællesskaber
2004:

MatchOffice zostaje założone przez Hauke Haasa i Jakoba Dalhoffa, aby zapewnić najemców dla duńskich centrów biznesowych.

matchoffice 

 

« Wróć

Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice