arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Organizacje, które wspieramy

ØsterGro

ØsterGro logo

ØsterGro

Na dachu budynku biurowego w Østerbro w Danii ponad sto ton ziemi jest ustawionych w długich ogrodowych łóżkach. Inicjatywa ta jest częścią projektu ØsterGro, którego celem jest połączenie środowisk miejskich i wiejskich. MatchOffice sponsoruje cztery ule, szklarnię i pojemnik na compost.

CSR Initiative logo

CSR Inicjatywa

W MatchOffice bierzemy odpowiedzialność za naszą społeczność, dlatego wspieramy inicjatywę CSR. CSR oznacza Corporate Social Responsibility. Pokazuje to sposób, w jaki traktujemy naszych pracowników i środowisko. W związku z tym możemy między innymi wspomnieć o naszej pomocy dla ØsterGro.

The Danish Schlerosis

Duńskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego

Stwardnienie jest straszną chorobą i trudno jest krewnym zobaczyć, jak cierpią ich bliscy. W MatchOffice wspieramy Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane, ponieważ uważamy, że ważne jest, aby wspierać ludzi, którzy potrzebują dodatkowej ręki w trudnym czasie.

Stop Paper Waste badge

Stop papirspild

W MatchOffice myślimy o tym, w jaki sposób możemy przynieść korzyści środowisku. Dlatego zawsze staramy się komunikować i rozwiązywać zadania w formacie cyfrowym. Oznacza to, że jesteśmy bardziej wydajni i nie używamy nadmiaru papieru i zasobów.

Kreftforeningen.no logo

The Norwegian Cancer Society

MatchOffice chce wziąć udział w walce z rakiem, dlatego wspiera działalność Norweskiego Towarzystwa Onkologicznego. Dzięki naszemu wkładowi pomagamy Towarzystwu Raka w kontrolowaniu raka, co zapewnia naukowcom zdobycie nowej, ważnej wiedzy.

« Wróć

Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice trustpilot.svg
  • Logo członkostwa MatchOffice googlestreetview.svg
  • Logo członkostwa MatchOffice copyrighted.svg