arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Usługi dla właścicieli

Premium Partner

Jako Partner Premium z MatchOffice.com, ty jako dostawca, możesz pokazać naszym tysiącom użytkowników, że mamy długoterminową i zyskowną współpracę, która daje naszym dostawcom bardziej wykwalifikowaną pozycję lidera, pomagając wielu użytkownikom znaleźć właściwe miejsce.

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma naszymi partnerami i dlatego wiemy z doświadczenia, że możemy zagwarantować lokalizację, którą oferują, i że nasi użytkownicy mogą mieć pewność, że wszystko jest przetwarzane profesjonalnie, od pierwszej chwili kontaktu długo po tym, jak umowa najmu została podpisana.

Tak będzie wyglądać znaczek partnera MatchOffice na twoich reklamach, w widokach listy.

Co otrzymujesz jako Partner Premium?

Kiedy jesteś partnerem Premium w MatchOffice.com, zyskujesz kilka korzyści, które wyróżnią twoje lokalizacji na naszych widokach list.

  • Więcej uwagi na temat widoków listy
  • Wyróżnij się na tle konkurencji
  • Znaczek partnera na twoich lokacjach
  • Najwyższy poziom zaufania naszych użytkowników
  • Uzyskaj więcej potencjalnych klientów
  • Pokaż swoim klientom, że jesteś Partnerem Premium.

Ile kosztuje zostać Partnerem Premium?

To nic nie kosztuje, aby być partnerem MatchOffice.com Premium. Zawsze przeprowadzamy dokładną ocenę ciebie jako dostawcy, ponieważ wiemy, że możemy ręczyć za zintensyfikowaną współpracę i że nasze użytkowniki są w dobrych rękach.

Jako partner premium z MatchOffice.com, zwracasz szczególną uwagę na swoją lokalizację, co może prowadzić do wyższej jakości potencjalnych klientów.

Czego potrzebujemy w zamian?

Jako Partner Premium otrzymujesz ikonę, którą możesz dodać do swojej witryny, dzięki czemu możesz pokazać, że jesteś dumny, że możesz współpracować z jednym z wiodących na świecie portali komercyjnych

Kiedy wstawiasz znaczek na swojej stronie, nie tylko wzmacnia to naszą współpracę, ale dodatkowo zwiększa szansę na to, że będziemy mogli wysłać ci znacznie więcej potencjalnych klientów, ponieważ twoi klienci łatwiej będą mogli znaleźć twoje lokalizacje.

Partner badge

Tak będzie wyglądać znaczek partnera MatchOffice na twojej stronie

Zostań partnerem Premium

Jesteś zainteresowany w partnerstwie Premium w MatchOffice.com, wtedy wyślij do nas e-mail na adres info@matchoffice.com a my pomożemy ci zostać partnerem Premium.