Najnowsze: sale konferencyjne i coworkings na MatchOffice.com

Najnowsze: sale konferencyjne i coworkings na MatchOffice.com

31
sie
2017
Karolina Szymbor
W świecie biznesu odbywają się tysiące spotkań i rozmów codziennie, a firma MatchOffice stała się świadkiem znacznego wzrostu popytu na sale konferencyjne wśród najemców
31
sie
2017
Karolina Szymbor

Coraz więcej centrów biznesowych na całym świecie wykazuje duże zapotzrebowanie wśród najemców na ich najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak sale conferencyjne i wspólne miejsca pracy.

„Właśnie ten popyt i tę potrzebę chcemy spełnić w dwóch sekcjach stroninternetowych MatchOffice: Sale konferencyjne i Coworkings. Teraz aktywnie rozwijamy te kategorie na nowych platformach naszych stron internetowych w Niemczech, Szwecji i Danii”.

„Na naszej międzynarodowiej stronie MatchOffice.com, która zacznie działać w 2017 roku, będą również prezentowany są te dwie kategorie, jak tylko go ostatecznie zakończymy”, - mówi Jacob Dalhof, dyrektor generalny MatchOffice. Coworkings i sale konferencyjne można znaleźć na stronach internetowych firmy, który mają już zaktualizowany projekt.

Ogromny potencjał do rezerwacji

MatchOffice jest jednym z największych brokerów pomieszczeń biurowych na świecie i współpracuje z ponad 5000 centrów biznesowych. Większość z nich ma sale konferencyjne, które mogę być zarezerwowane przez wewnętrznych i zewnętrznych użytkowników.

„Obecnie prowadzimy negocjacje z międzynarodowymi sieciami hotelowymi i innymi średnimi i dużymi hotelami, które chcą wynajmować swoję sale konferencyjne, podczas gdy są bezczynni”, mówi Jacob Dalhof.

Dla wielu firm finansowo bardziej opłacą się wynajem sali konferencyjnej kilka razu w roku oddzielnie, a nie przygotowanie do tego celu własniej przestrzeni roboczej, co będzie puste przez większość czasu.

„Stale widząc jak duże i znane firmy, który mają wystarczająco dużo własnych sal konferencyjnych, decydują się wynająć przestrzeń dla negocjacji i spotkań w jakimś zupełmie innym środowisku, na przykład w modnym centrum konferencyjnym aby uzyskać porcję inspiracji i stymulować kreatywność”, mówi Jacob Dalhof.

19 euro za miesiąc

MatchOffice dokłada wszelkich starań, aby wszyscy mogli skorzystać z ogólnodostępnych sal konferencyjnych i zaoszczędzić biurowy przestrzeń.

„To było kiedyś zasada, ze 15 procent budynku biurowego przeznaczono dla sal konferencyjnych. Obecnie są nowo wyposażone biura, gdzie 50% przestrzeni projektowane są pod sale konferencyjne”.

„Poprzednio w wyposażonych biurach te pokoje miesćiły się w środku budynku i były raczej ciemne i bez okien. Dziś wiele sal konferencyjnych mają wspaniały widok z okna, na przykład, na port, ponieważ stało się oczywiste dla operatorów, że w tak ekskluzywnej atmosferze można zarobić dobre pieniądze”, mówi Jacob Dalhof.

Na MatchOffice.com stała cena – 19 euro za miesiąc, aby reklamować swoje pomieszczenia potencjalnym klientom.

Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice