arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Doroczny Kongresie Hiszpańskich Centrów Biznesowych w Barcelonie

14
maj
2015
Karolina Szymbor
Hauke Haas, prezes MatchOffice, był jednym z głównych mówców na dorocznym Kongresie Hiszpańskich Centrów Biznesowych w Barcelonie, w którym uczestniczyło ponad 80 przedstawicieli z przeszło 100 centrów biznesowych.
14
maj
2015
Karolina Szymbor

W tegoroczny Kongres duży wkład miało wielu krajowych liderów z branży centrów biznesowych, jak również inne powiązane firmy i instytucje. Kongres dał partnerom biznesowym wspaniałą sposobność nawiązania kontaktów, wymiany poglądów i dyskusji na temat przyszłości branży.

Hauke Haas w swoim przemówieniu skupił się na szybkim wzroście na europejskim rynku centrów biznesowych, zmieniających się wymaganiach klientów na przestrzeni lat, a także o przewidywanych przyszłych trendach rynkowych. 

"Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością przemawiania na tym kongresie, gdzie mieliśmy również okazję lepiej poznać naszych partnerów biznesowych, z którymi robimy interesy od wielu lat. Otrzymałem bardzo pozytywne opinie na temat mojego wykładu i teraz wyczekuję kolejnego spotkania z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi już za rok", mówi Hauke Haas.

Nasze członkostwa
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice
  • Logo członkostwa MatchOffice