arrow_upward
Pl warsaw

Jesteśmy absolutnymi specjalistami w wynajmie Instant Offices w Polsce

Mamy ponad 30 lokalizacji Instant Offices w całej Polsce

Wybierz typ
Biuro serwisowanedone
Sale konferencyjnedone
Biurodone
Sklepdone
Wirtualne biurodone
mic
MatchOfficeAleje Jerozolimskie 9600-807 Warszawa(+48) 22-275-5789info@matchoffice.comNIP: 31627877
W 100% za darmo i bez zobowiązań
Szeroki wybór lokali do wynajęcia w całej Polsce
Łatwo, szybko i bezpiecznie
Pl

Znajdź idealny Instant Office dla Twojej firmy

Umeblowane i w pełni wyposażone biura, określane jako Instant Office, stają się coraz bardziej popularną formą najmu. Na MatchOffice znajdziesz szeroki wybór Instant offices, które aktualnie dostępne są do wynajęcia na polskim rynku. Znalezienie idealnego biura jeszcze nigdy nie było tak proste: wybierz tę lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada i zobacz szczegóły konkretnego Instant Office. Dzięki nam łatwo skontaktujesz się z wynajmującym i szybko ustalisz warunki najmu. Zacznij wyszukiwanie Instant Office na naszej stronie już teraz!

Otrzymuj e-maile z nowymi ofertami najmu
  • Cromwell
  • Regus
  • Cbre
  • Skanska

Najnowsze biura serwisowane

MatchOffice to najprostsza droga do znalezienia właściwego Instant Office

MatchOffice specjalizuje się w wynajmie Instant Offices na terenie Polski i w wielu innych krajach w Europie i poza nią. Dzieki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku Instant Offices, zawsze jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom znaleźć takie biur, które najbardziej odpowiada ich aktualnym potrzebom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że znalezienie odpowiedniego biura to długi i skomplikowany proces, dlatego na naszej stronie wyszukiwanie jest bardzo proste i szybkie.

Instant Office, czyli biura serwisowane dopiero niedawno weszły na polski rynek biurowy, ale już teraz mają rzeszę zwolenników i cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Trudno się dziwić: jest to niezwykle elastyczna i wygodna forma najmu biura w której potrzeby najemcy są w pełni zaspokojone, co pozwala najemcy zająć się wyłącznie prowadzeniem własnego biznesu.

Nasza strona to pomoc dla najemców szukających Instant Office do wynajęcia, a także dla wynajmujących, którzy chcą jak najszybciej wynająć pustą przestrzeń biurową. Niezależnie od tego, czy posiadasz duże czy też niewielkie biuro do wynajęcia, otwartą przestrzeń coworkingową czy też zamknięte i oddzielone od siebie biura, MatchOffice pomoże Ci w szybkim znalezieniu najemcy. Utwórz profil jako wynajmujący i promuj swoje lokale na naszej stronie!

Dlaczego warto zdecydować się na Instant Office?

Coworking w Polsce


Instant Office to biuro w pełni wyposażone i umeblowane, w którym najemca otrzymuje wszystko, czego potrzebuje. Zapewniona jest m.in. recepcja, business lounge, sale konferencyjne, dostęp do internetu i dostęp do biura 24 godziny na dobę, a także wiele innych ugodognień, które sprawiają, że najemca może w pełni skupić się na prowadzeniu swojej firmy.

Czytaj więcej

Elastyczność i wygoda

Wynajem Instant Office wiąże się z dużą elastycznością: umowa najmu umożliwia wypowiedzenie z niewielkim wyprzedzeniem. Dzieki temu z łatwością możesz zmienić siedzibę firmy na inne biuro, kiedy tylko potrzeby Twoje firmy zmienią się w związku z jej rozwojem. Dodatkowo, kiedy wynajmujesz Instant Office, nie musisz inwestować w zakup mebli i wszelkiego rodzaju sprzętu biurowego, co sprawia, że w sytuacji zmiany biura nie jesteś obarczony wieloma rzeczami i możesz z łatwością przenieść się do nowego miejsca.

Otwarta przestrzeń czy oddzielne biura?

Umeblowane i wyposażone Instant Office dostępne są w dwóch podstawowych formach: albo jako otwarta przestrzeń, którą dzieli ze sobą wielu współpracowników, albo też jako zamknięte, oddzielone od siebie biura, w których różne firmy mają swoje siedziby. Wybór najbardziej odpowiedniego Instant Office zależy od aktualnych potrzeb firmy i je profilu i może być z łatwością zmieniony w zależności od dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

Bliskość innych firm

Jednym z najbardziej docenianych aspektów pracy w Instant Office jest bliskość innych firm, często z zupełnie innych branż, co sprzyja nawiązywaniu współpracy i wymianie doświadczeń. Nawet jeśli firma rezyduje w biurze oddzielonym od innych, korzystanie z Instant Office oznacza dzielenie przestrzeni wspólnej, np. stołówki, recepcji, sali konferencyjnej. Przyczynia się to nawiązywania kontaktów z innymi firmami i branżami, a niejednokrotnie także do nawiązania współpracy. Warto pamiętać, że bliskość firm z różnych branż może oznaczać szybką pomoc i poradę, o ile zaistnieje taka potrzeba.


Mimo że Instant Offices są stosunkowo nową formą wynajmu biur, cieszą się one rosnącą popularnością. MatchOffice specjalizuje się w pośrednictwie wynajmu Instant Offices w Polsce i na całym świecie i pomaga w znajdowaniu rozwiązań biurowych idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Skorzystaj z naszych usług już teraz i znajdź szybko w pełni urządzone biuro dla Twojej firmy!