arrow_upward

98 lokali użytkowych: Warszawa Centrum

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawa Centrum. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Centrum Warszawy - biura pod chmurami

Sercem miasta, jego historycznym centrum jest śródmieście, lub centrum. Jak dla każdego miasta, centrum jest integralną częścią. Miasto zaczęło tutaj swoją historię, a także budowa całego miasta rozpoczęła się z niego.

Łączna powierzchnia centrum miasta wynosi 15,57 km2. Ludność wynosi około 130 tysięcy osób. Tu koncentruje się najważniejsze budynki o znaczeniu administracyjnym, kulturalnym i lokalnym.

W centrum Warszawy, z najważniejszymi muzeami, galeriami, restauracjami, teatrami i kinami, Śródmieście odgrywa również rolę reprezentacyjną: budynek Parlamentu, Pałac Prezydenta, Stare Miasto i dzielnice ambasadorów są tutaj zlokalizowane. Warszawa jako centrum finansowe i handlowe jest reprezentowana obok parceli Jana Pawła z nowoczesnymi wieżowcami. Niespodziewanie można tu znaleźć także bardzo spokojne place.

Warszawa to bardzo dynamiczne miasto. Szybka rozbudowa infrastruktury (na przykład, Druga linia metra) i ciągłe zainteresowanie ze strony firm, deweloperów i inwestorów instytucjonalnych doprowadziły do powstania nowych poglądów na temat wykorzystania lokalu użytkowego.

Gdzie można skutecznie pracować?

Centrum miasta, jak centrum działalności miejskiej w całej historii miasta, oferuje szeroki asortyment na rynku. Firmy, które chcą wygodnie wyglądać, zwykle wybierają dogodną lokalizację - wynajmują biura w najnowszych wieżowcach w centrum miasta. Te budynki pojawiły się stosunkowo niedawno, ale ten typ jest absolutną przewagą w kategoriach konkurencji - w rzeczywistości taka lokalizacja doskonale sprzyja biznesowi. Te budynki klasy A oferują wiele opcji – coworking-przestrzeni, sale konferencyjne, wyposażone biura i wirtualne biura. Ponadto prawie każdy centrum biznesowy oferuje dodatkowe korzyści, takie jak 24-godzinna ochrona, obszary relaksacyjne, kuchnie itp.

Dobrym rozwiązaniem będą również biura w mniejszych budynkach, jednak w niczym nie są gorsze od poprzednich. Różnicę można poczuć tylko w cenie – będzie nieco niższa niż w wieżowcach.

Na koniec lipca 2017 roku rynek wynajmu biur w Warszawie mieści się w 720, 000 m2, 67% z nich znajdują się w centralnej dzielnicy biznesowej i centrum miasta.

I kwartał 2017 był dość zajęty na warszawskim rynku biurowym. Popyt był wyjątkowo wysoki (około 193.900 m² zostało wynajęte).

Centrum miasta i okolice niedawno przyciągnęły do ​​czynienia z globalnymi markami dzięki doskonałej lokalizacji, łatwemu dostępowi do środków transportu publicznego oraz dostępności wielu nowych biurowców.

Wskaźnik pustostanów w Warszawie wzrósł z 7% w 2012 r. do 14% na koniec pierwszego kwartału 2017 r. Spowolnienie w działalności deweloperskiej przewidywane na rynku warszawskim prawdopodobnie wpłynie na spadek wskaźnika do 13,5% w 2018 r.

Co jest korzystne, aby mieć biuro w centrum stolicy?

Miasto jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych lokalizacji biznesowych na mapie Europy Środkowo-Wschodniej. To właśnie tutaj znajduje się najwięcej ośrodków biznesowych gotowych do wynajęcia i użytkowania.

Biuro w centrum to przede wszystkim komfort. Nie trzeba spędzać dużo czasu, aby dostać się do miejsca pracy. To perspektywy – centrum miasta jest centrum aktywności miasta, gdzie można nawiązać lub znaleźć nowe kontakty biznesowe. Nowoczesne budynki - to centra biznesowe oferujące wynajem ich wyposażonej powierzchni biurowej dla firm planujących działalność w stolicy Polski.

«Warszawa jest najbardziej atrakcyjnym miejscem inwestycji w Europie Środkowej i Wschodniej. Rynek Warszawy zapewnia zdolny kapitał ludzki, dysponujący wykształconymi, wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi zasobami ludzkimi, a ciągle rozwijająca się infrastruktura wzrasta z każdym rokiem na wyższy poziom» - mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, mer Warszawy.

star
star
star
star
star
4.7 z 5 / 3 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery