arrow_upward

43 biura serwisowane: Warszawa Centrum

Na tej liście znajdują się biura serwisowane do wynajęcia w Warszawa Centrum. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów na lewo na stronie: możesz podać np. cenę i wielkość szukanego biura serwisowanego. Kliknij na wyniki na...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Biura serwisowane do wynajęcia w centralnej Warszawie

Centralna część Warszawy cieszy się niezmiennie ogromną popularnością wśród wynajmujących biura w stolicy. Trudno się temu dziwić: wynajęcie biura w centrum miasta wiąże się z prestiżową lokalizacja i wygodą wynikającą z wielorakich udogodnień komunikacyjnych: metra, tramwajów, świetnie rozbudowanej sieci autobusów i pociągów miejskich. Centrum Warszawy jest stale rozbudowywane i unowocześniane, dzięki czemu podaż lokali biurowych do wynajęcia w tej dzielnicy zwiększa się i spełnia wymagania coraz większej liczby różnorodnych klientów.

Gigantyczna podaż biurowa

Centralna część Warszawy oferuje obecnie ponad 1,15 mln mkw powierzchni biurowej. Obiekty biurowe ulokowane w samym centrum przyciągają firmy z branży nowoczesnych technologii, a także innych najemców, dla których ważne jest usytuowanie biura w wysokiej klasy reprezyntacyjnym obiekcie. Centrum miasta oferuje biura o różnej wielkości i standardzie. Dodatkowo, w budowie znajduje się 20 biurowców, które łącznie zapewnią centum Warszawy prawie 280 tys. mkw. powierzchni biurowej. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na sytuację najemców na rynku biur do wynajęcia poprzez obniżkę cen najmu.

Dobierz biuro do profilu firmy

Centrum Warszawy może się też poszczycić największą w mieście liczbą biur serwisowanych dostepnych do wynajęcia. Biura serwisowane ulokowane są zarówno w nowoczesnej, jak i starej części miasta. Obecnie najemcy mogą znaleźć biura zlokalizowane w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki, na ulicy Marszałkowskiej, Alejach Jerozolimskich, Alei Jana Pawła II, a także w pobliżu Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik i Starego Miasta. Jak widać, lokalizacja biura serwisowanego może być dopasowana do potrzeb i profilu firmy: jeśli firma ma wielu międzynarodowych wizytorów, warto zainteresować się lokalizacją w jednym z warszawskich ultranowoczesnych biurowców położonych w absolutnym centrum miasta. Jeśli zaś biura firmy nie są miejscem spotkań z partnerami i inwestorami, warto rozważyc wynajęcia biura w nieco mniej prestiżowej, ale za to spokojniejszej i przytulniejszej okolicy, np. na warszawskim Powiślu.

star
star
star
star
star
4.5 z 5 / 2 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery