arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Niedzialkowskiego Street, 28, 61-578 Poznan

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
Niedzialkowskiego Street, 28
61-578 Poznan
Powierzchnia
10 - 45 m²
24 Hour AccessAir-Conditioning
Alarm SystemBusiness Lounge
Cleaning ServicesClosed offices
High Speed InternetIT Support
Meeting RoomsOpen-plan offices
ParkingPrivate company sign
Staffed receptionStorage
Telephones systemVideo conferencing
WIFI

Poznań, Niedziałkowskiego

Centrum biznesowe znajduje się w willi w centrum miasta. Architektura retro w połączeniu z nowoczesnymi i funkcjonalnymi biurami sprawia, że jest to bardzo wyjątkowe miejsce do pracy. Centrum wynajmie serwisowane biura, biura wirtualne, biura coworkingowe, i biura na godziny. Oferta jest elastyczna, dzięki czemu może być dostosowana do potrzeb klienta. W centrum znajdą się biura, a także sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i gotową do użycia infrastrukturę telefoniczną IT. Celem centrum jest umożliwienie klientom skupienia się tylko na swojej działalności, dlatego zapewnia obsługę sekretariatu, bezpieczeństwo, monitoring, usługi sprzątania, jak również wyposażoną kuchnię (kawa, herbata, mleko itp.).

Centrum biznesowe znajduje się w centrum miasta, blisko sklepów, Centrum Sztuki i Biznesu "Stary Browar" i ulicy Półwiejskiej - idealnego miejsca na lunch. Znajduje się również bardzo blisko głównego dworca kolejowego i innych głównych rodzajów transportu publicznego. To spokojne miejsce, w otoczeniu terenów zielonych. W okolicy wiele sklepów, restauracji i hoteli.
email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane