arrow_upward

2 lokali użytkowych: Warszawa Wawer

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawa Wawer. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Nowoczesne biura w zielonej dzielnicy Warszawy – Wawer

Jeden z najbardziej zielonych i największych obszarów Warszawy – Wawer – rocznie zwiększa wielkość zysków w sektorze przedsiębiorstw, co powoduje coraz większe zapotrzebowanie na usługi wynajmu powierzchni biurowych. Dlatego dziś możemy zobaczyć zwiększenie powierzchni dla pracy i poprawę jakości istniejących biur.

Wawer zajmuje obszar, który liczy 7971 ha. Jest to obszar przyjazny dla środowiska - 34,8% jego powierzchni to lasy, przez to jest to dzielnica zielona ze znanym przyjemnym klimatem i zdrową tradycją. Mazowiecki Park Krajobrazowy zapewnia naturalne bogactwo regionu, aby zwrócić uwagę na inwestycje środowiskowe, takie jak ośrodki sportowe i zdrowotne, małe pensjonaty i centra medyczne.

We Waweru znajduje się siedem przystanków kolejowych kolejno w kierunku południowym, co prowadzi do centrum miasta.

Na terenie dzielnicy największy procent budownictwa stanowią zasoby budownictwa indywidualnego, następnie zasoby komunalne, zakładowe i spółdzielcze. Dzielnica stała się cicha i zdrowe miejsce do życia, dlatego wiele osób, które chcą osiedlić się w mieście, wybierają właśnie ten rejon.

Rynek biur – czego się spodziewać?

Nie zważając na to, że powiat jest dość cichy, w nim aktywnie przechodzi biznesowe życie. Wzdłuż głównych ulic w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zbudowany są duża liczba nowych biur lub odrestaurowane stare domy z powierzchni biurowej.

Główną lokacją dla biur istnieje na ul.Patriotów, wzdłuż której znajdują się podstawowe obiekty infrastruktury dzielnicy, takie jak centra handlowe, restauracje, pomieszczenia administracji, budynki sztuki i obiekty społecznego znaczenia.

Obiekty biurowe Waweru różnią się od innych właśnie tym, co wokół budynku często otoczeni zielenią – parkami, alejkami lub lasem. Poza tym, że to jest dobre, to jeszcze i dodaje dobrej estetyki – widok z okna zawsze będzie przyjemny. Duży obszar dzielnicy tylko na korzyść – lokalni deweloperzy zwracają więcej miejsca dla biur. W rezultacie, mamy do wynajęcia przestronne biuro z modnym wnętrzem i ekologicznie zdrowym otoczeniem.

Lokalne biura nie są gorsze niż biura w centrum miasta — przestrzegają wysokich standardów budowy i dekoracji wnętrz. Minimalistyczny, nowoczesny, klasyczny lub loft – tu łatwo znaleźć biuro na swój smak lub taki, aby pasował do profilu firmy.

Centra biznesowe nie ograniczają swoich klientów – do wyboru wiele rodzajów: wyposażone biura, sale konferencyjne i coworking-przestrzeni. Również większość z nich oferuje usługi wirtualnych biur, co stało się modnym trendem, i w ogóle, korzystne i opłacalne dla firm internetowych.

Moje biuro we Waweru – czym jest to przydatne?

Jako jeden z największych dzielnic stolicy, Wawer oferuje dużą liczbę centrów biznesowych, co niewątpliwie zwiększa konkurencję i jakość ofert. Dlatego, bez wątpienia zasługują na uwagę tylko najlepsze.

W pierwszym kwartale 2017 r. rynek wynajmu biurowego stale wzrósł do dobrych wyników. Popyt wzrósł o 6% w porównaniu do ubiegłego roku 2016, co jest wskaźnikiem rozwoju lokalnej działalności gospodarczej.

Warszawa jest domem dla wielu znanych międzynarodowych marek, które uznały jego potencjał. Dlatego coraz więcej firm decyduje się stworzyć tutaj swój oddział lub rozwinąć już istniejący.

Warszawa jest przyjazna inwestorom i wciąż daje dowody swojego dynamicznego wzrostu. Nie boi się kryzysu i realizuje strategiczne inwestycje, utrzymując budżet inwestycyjny na najwyższym poziomie. W latach 2007-2009 wydano ponad 6 mld zł na inwestycje.

Wszystkie czynniki wymienione powyżej pokazują, że biznes w Warszawie dobrze wykorzystuje swoje szanse w międzynarodowej sferze gospodarczej i nie boi się nowych wyzwań.

Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery