arrow_upward

0 lokali użytkowych: Warszawa Mokotów

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Warszawa Mokotów. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Centra biznesowe w Mokotowie, Warszawa: dzielnica biznesowa miasta

Mokotów jest dzielnicą w południowej części Warszawy, na lewym brzegu Wisły. Zajmuje powierzchnię 3542 ha (35,4 km2) i liczy ponad 221 tys. osób. Zaletą lokalizacji rejonu jest bez wątpienia sąsiedztwo z lotniskiem stolicy „Okęcie”. Oprócz tego, na terenach Mokotowa zlokalizowane są linia metra, węzeł autobusowy i most Siekierkowski, który łączy dwie części Warszawy obok Wisły.

W części południowo-zachodniej dzielnicy, w bezpośredniej bliskości lotniska Okęcie oraz głównych ciągów komunikacji samochodowej i kolei, znajdują się tereny usług i przemysłu o charakterze nieuciążliwym — Służewiec Przemysłowy.

Mokotów to rejon, w którym łączą się różne rodzaje zagospodarowania i zabudowy; zajmuje duży obszar na zboczach Wisły. Dzięki systemie lądowej, która doprowadziła do dużych obszarów dla parków, Mokotów jest uważany jako najlepszy rejon dla zamieszkania. Obszar ten zyskał popularność wśród mieszkańców przez uczciwe ceny.

Komfortowe miejsca do pracy

Decydując się na wynajem powierzchni biurowej, przedsiębiorcy mają dużo możliwości biznesowe, ponieważ więcej inwestorów Tutaj można znaleźć ambasady dyplomatyczne, rezydencje, mają tutaj swój oddział dużo zagranicznych przedsiębiorstw, firmy o ustalonej renomie, urzędy państwowe, a także główne stacje telewizyjne i radiowe działają tutaj.

W Mokotowie można znaleźć wszelkiego rodzaju biura — nowoczesne centra biznesowe oferują do wynajmu biura wyposażone, coworking-przestreni, sale konferencyjne oraz typu, że pojawił się niedawno — wirtualne biura. Będziesz mógł wybrać biuro w budynku klasy A lub B, w zależności od preferencji i możliwości. Wysoki standard jakości budowy, nowoczesny design i piękne widoki z okna biura – to stało się normą, miarą, do której równa się wszystkie najlepsze budynki biurowe Mokotowa.

Na koniec 2016 r. m.st. Mokotów był właścicielem 1 015 obiektów lokalu użytkowego. Wskaźnik ten zajmuje 4 miejsce wśród regionów Warszawy o liczbę obiektów.  Także na Mokotowie zlokalizowanych jest ok. 27 tys. jednostek gospodarczych, z których 71% stanowi własność prywatną.

Obszary spoza centrum miasta, w szczególności Mokotów, które są największymi hubami biurowymi poza centralną dzielnicą handlową, również odczuwają silny popyt na miejsca pracy. Rynek biurowy w Warszawie w ostatnich dwóch latach świadczył bezprecedensowy popyt. Umowy najmu, w tym odnowienia i renegocjacje, podpisano w 2016 r. w sumie 755 000 mkw. Średnia cena wynajmu budynku klasy A wynosi 11-14,5 euro, klasa B - 10-12,5 euro.

Czym jest Mokotów dobra lokalizacja dla biznesu?

Warszawa jest płodnym miejscem zarówno dla życia, jak i biznesu. W stolicy Polski z powierzchnią 517 km2, około 1⁄4 stanowią tereny zielone i tyle samo zajmuje też zabudowa mieszkaniowa. Pozostałe tereny to obszary przeznaczone dla sfery technicznej, produkcyjno-usługowej i dla użytków rolnych.

W 2017 roku Mokotów czekają niemałe zmiany. W dzielnicy pojawią się nowe parki, miejsca rekreacyjne, a także place czy szkoły.

Warszawa jest niezawodnym i stałym partnerem do biznesu długoterminowego. Można to zobaczyć w ocenach ratingowych. Warszawa znalazła się w pierwszej trójce faworytów dla przedsiębiorców z Unii Europejskiej. Według rankingu przez ECER-Banque Populaire (2010 r.) stolica dominuje dzięki ułatwionemu dostępu do finansowania dla MSP oraz elastycznym prawem pracy. Jednak przewagą Warszawy są oczywiście ludzie. Znaczna ich część jest w wieku produkcyjnym, wysoko wykwalifikowana ze znajomością kilku języków obcych.

Każda czwarta nowa firma w Polsce pojawia się w Warszawie, a 30% wszystkich zagranicznych firm obecnych w Polsce wolą właśnie Warszawę. To pokazuje potencjał miasta na dziś i w przyszłości.

star
star
star
star
star
4.0 z 5 / 1 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery