arrow_upward

1 lokal użytkowy: Piotrków Trybunalski

Na tej liście znajdują się dostępne lokale użytkowe do wynajęcia w Piotrków Trybunalski. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów po lewej stronie: podaj np. cenę lub wielkość szukanego lokalu. Kliknij na oferty najmu, aby dowiedzieć...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Piotrków Trybunalski: komfortowe biura dla stabilnego biznesu

Miasto jest stolicą powiatu Piotrkowskiego. Jest to drugi co do wielkości ośrodek przemysłu, usług, edukacji i kultury w regionie. Miasto zajmuje powierzchnię 62.27 km 2 i liczy ponad 80 tys. mieszkańców. Najważniejszą zaletą Piotrkowa jest jego lokalizacja w centralnej Polsce, przy autostradzie A-1, biegnącej wzdłuż zachodniej granicy miasta. Piotrków położony jest na skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych. Ze względu na dogodne położenie i jedną z najważniejszych polskich linii kolejowych przebiegających przez miasto, Piotrków stał się idealnym miejscem dla biznesu. Oprócz dobrych połączeń drogowych i kolejowych miasto ma własne lokalne lotnisko.

Piotrków to kosmopolityczne miasto, w którym można podziwiać wspaniałą architekturę i zabytki sakralne. Piotrków Trybunalski po raz pierwszy wspomniano w kronice w XIII wieku. Bogata historia Piotrkowa Trybunalskiego może być źródłem dumy dla wszystkich Polaków. Warto zwiedzić miasto, szczególnie jego urocze Stare Miasto, gdzie obsadzono wiele znanych filmów.

Jakie biuro mogę wynająć?

Rynek wynajmu powierzchni biurowych w Piotrkowie na dziś ma stabilny rozwój. W mieście można wynająć dużą liczbę dobrze wyposażonych biur, z których większość ma najnowsze wyposażenie i nowoczesny design wnętrza. Najbardziej atrakcyjna lokalizacja dla lokalnego biznesu – to, bez wątpienia, centrum miasta i jego okolicy. Tutaj znajduje się większość wszystkich biur w mieście. Jednak, biorąc pod uwagę to, że Piotrków jest miastem z dużą ilością magazynowych i fabrycznych pomieszczeń, miasto zaczęło się rozwijać komfortowe biura i na jego obrzeżach, co znacznie zmniejszyło „biznes” obciążenie na centrum miasta. Średnio czynsz za powierzchnię biurową w mieście wynosi 7-10 euro za mkw miesięcznie.

Możesz także skorzystać z usług przestrzeni coworkingowej i sal konferencyjnych, kilka takich obiektów znajdują się wzdłuż głównych ulic miasta. Jeśli jesteś zainteresowany wirtualnym biurem, możesz skorzystać z usług lokalnych firm. Wybór nie jest duży, ale istnieje tendencja do rozwoju.

Biznes-część w mieście zajmuje imponującą terytorium, bo na obrzeżach zbudowane nowe i duże parki biznesowe, fabryki i magazyny. Są one ośrodkami działalności gospodarczej i tzw. inkubatorami lokalnego biznesu.

Perspektywy i szanse w Piotrkowie

Dogodna lokalizacja oraz doskonała infrastruktura drogowa i kolejowa przyciągają wielu inwestorów do Piotrkowa, co czyni miasto jednym z najważniejszych centrów logistycznych w Polsce w ostatnich latach.

Miasto jest również częścią Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To pomaga lokalnym przedsiębiorcom nawiązywać relacje biznesowe, usprawniać procesy pracy, ponieważ organizacja udziela pomocy w biznesie zarówno małym przedsiębiorcom, jak i dużym korporacjom biznesowym.

Główne firmy działające w Piotrkowie to na przykład „Grupa FAMUR”, "MBL Polska”, HÄRING EMERSON Polska, Huta Szkła „FENIKS” i inne.

To niektóre zalety dla biznesu w Piotrkowie:

  • Najniższe w Polsce wydatków związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej
  • Dogodna lokalizacja w centrum Polski przy autostradach i drogach ekspresowych
  • Odpowiedni obszar dla inwestycji logistycznych
  • Ciągły rozwój indywidualnego przedsiębiorstwa
  • Rzetelne kontakty partnerskie z miastami europejskimi.

W ostatnich latach miasto znacznie się rozwinęło w sektorze usług biznesowych i podkreśliło swoje znaczenie na arenie międzynarodowej. Takie cechy miasta przyciągają uwagę nie tylko obiecujących lokalnych przedsiębiorców, ale i zagranicznych inwestorów.

star
star
star
star
star
4.0 z 5 / 1 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery