Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Park Rozwoju, ul. Konstruktorska 12a, 02-673 Mokotów

info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Book showcase
Book showcaseclose
event
Order form shadow
Send message
Send messageclose
Order form shadow
Park Rozwoju
02-673 Mokotów
Powierzchnia
10 - 300 m²
Aneks kuchennyBiura wirtualne
Biura zamknięteBusiness lounge
CateringDostęp 24h
Dostęp dla osób niepełnosprawnychKlimatyzacja
Obsługa telefonuOchrona lub alarm
ParkingRecepcja
Sale spotkańSprzątanie
WifiWinda
Własny szyld firmy
Etykieta energetyczna nieobowiązkowa

Biura serwisowane w nowoczesnym budynku Park Rozwoju

W CitySpace rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla Państwa firmy. Dlatego naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości pomieszczeń biurowych w najlepszych lokalizacjach. Nasza oferta produktów i usług dodatkowych to gwarancja uzyskania wszelkiej koniecznej pomocy umożliwiającej rozwój Państwa firmy.

Dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla biznesu i profesjonalnego wsparcia dla wszystkich klientów sprawia, że nasza firma to więcej niż biura, to doskonałe miejsce do pracy.

"Jakość wykonania oraz stopień zaawansowania technologii w Parku Rozwoju zapewnią maksymalny komfort najemcom. Projekt instalacji i rozwiązania architektoniczne ułatwią efektywne rozplanowanie pomieszczeń. Wydajny system wentylacji, który zapewni wyższą niż standardowa wymianę powietrza, umożliwi komfortowe zagęszczenie stanowisk pracy. Efektywna klimatyzacja oparta o system pomp ciepła z rekuperacją zagwarantuje optymalną temperaturę oraz możliwość transferu odzyskanego ciepła do wybranych stref budynku. Nowoczesna elewacja z odpornego na nagrzewanie szkła oraz rolety zapobiegną nadmiernemu wzrostowi temperatury latem, a wydajne energetycznie okna – utratom ciepła w zimie."

email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane