arrow_upward

0 biura serwisowane: Warszawa Mokotów

Na tej liście znajdują się biura serwisowane do wynajęcia w Warszawa Mokotów. Możesz dopasować swoje wyszukiwanie używając filtrów na lewo na stronie: możesz podać np. cenę i wielkość szukanego biura serwisowanego. Kliknij na wyniki na...Czytaj więcej

Utwórz agenta wyszukiwania

Pełny przegląd

Zamówienie materiału

Bezpłatne

Kontakt dostawca

Biura serwisowane do wynajęcia na Mokotowie

Mokotów jest jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej centralnych dzielnic Warszawy zarówno pod względem mieszkań, jak i biur tradycyjnych i serwisowanych dostępnych do wynajęcia. Dzielnica ta doceniana jest przez inwestorów i najemców ze względu na jej strategiczne położenie w niedalekiej odległości od międzynarodowego portu lotnicznego i centum Warszawy. Dodatkowym czynnikiem jest doskonale rozbudowana sieć komunikacyjna łącząca Mokotów z pozostałymi częściami miasta za pomocą metra, tramwajów, autobusów i pociągów. Na komercyjną atrakcyjność Mokotowa wpływ ma również bliskość galerii handlowych i punktów usługowych, które przyciągają wielu potencjalnych najemców. Nic więc dziwnego, że firmy chętnie wybierają Mokotów na lokalizację ich biura, a podaż powierzchni biurowej w tej dzielnicy stale rośnie.

Zagłębie biurowe

Mokotów dysponuje ponad milionem metrów kwadratowych powierzchni biurowej rozlokowanej w blisko stu budynkach, z czego istotną część stanowią biura serwisowane. W dzielnicy znajduje się słynne zagłębie biurowe skupiające jedne z najnowocześniejszych i najwiekszych biurowców w Warszawie. Jest to największe zagłębie biurowe stolicy, do którego dojeżdża codziennie kilkadziesiąt tysięcy osób. Biurowce rozlokowane są na ulicach Marynarskiej, Domaniewskiej, Wołoskiej i Postępu i w połączeniu z Galerią Mokotów stanowią największe w Polsce centrum korporacji, handlu i usług.

Elastyczne rozwiązanie biurowe dla firm

Biura serwisowane na Mokotowie wyróżniają się nowoczesną architrekturą, licznymi udogodnieniami i serwisami, które znacznie ułatwiają funkcjonowanie firmy. Jeśli zdecydujesz się na wynajem biura serwisowanego w jednym z mokotowskich centrów biznesowych, Twoimi sąsiadami będą międzynarodowe, renomowane firmy o różnorodnych profilach biznesowych. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiego zbudowania sieci kontaktów z pracownikami innych firm i nawiązanie z nimi współpracy. Sprawdź, jakie biura serwisowane są aktualnie dostępne do wynajęcia na MatchOffice i znajdź idealne biuro dla Twojej firmy!

star
star
star
star
star
4.0 z 5 / 1 głosów
Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników
Sortuj według
format_list_bulleted
apps
Pokaż numery