Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Sienna, 39, 00-121

info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Book showcase
Book showcaseclose
event
Order form shadow
Send message
Send messageclose
Order form shadow
Sienna
00-121
Powierzchnia
14 - 100 m²
Aneks kuchennyBiura wirtualne
Biura zamknięteCoworking
Dostęp 24hDostęp dla osób niepełnosprawnych
KlimatyzacjaOchrona lub alarm
ParkingRecepcja
Sale spotkańSprzątanie
Stołówka w budynkuWifi
WindaWłasny szyld firmy

Prestiżowe Biura serwisowane w ścisłym centrum Warszawy.

BIURA SERWISOWANE NA WYNAJEM- obok Dworca Centralnego i Złotych Tarasów- powierzchnie od 13 m2 do 120 m2- oferta bezpośrednia!!!

The Office to nowopowstały projekt przestrzeni biznesowej o wysokim standardzie funkcjonalnym, podzielonej na pomieszczenia biurowe do wynajęcia, sale konferencyjne, co-working oraz miejsca przeznaczone na spotkania i odpoczynek w trakcie pracy. Nasze pomieszczenia są komfortowe i nowoczesne, w pełni umeblowane, dostosowane do codziennej pracy oraz rozwoju. Możliwość indywidualnego dopasowania oferty do potrzeb klienta, elastyczne warunki współpracy. W ramach oferty, TheOffice proponuje:

·     Obsługa recepcji i asystenta. ·     Odbieranie połączeń, przekierowywanie rozmów.  ·     Numer telefonu z przekierowaniem. ·     Zapisywanie informacji z przekazaniem do klienta. ·     Obsługa poczty, skrytka pocztowa, odbiór, skan, powiadomienie email, przechowanie, wysyłka. ·     Logo na stronie ·     Logo w recepcji biura (na życzenie). ·     Obsługa gości – spotkania, konferencje, warsztaty, szkolenia. ·     Dostęp do kuchni i jadalni – kawa, herbata, woda. ·     Chillroom – miejsce wspólnego odpoczynku i spotkań. ·     Drukarnia –scan, xero, druk, bindownica. ·     Parking ( na życzenie ). ·     Wi-fi. ·     Codzienne sprzątanie. ·     Toalety.

Nasza lokalizacja w biurowcu klasy A pod adresem Sienna 39, w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie takich budynków jak Intercontinental, Warsaw Financial Center, CH Złote Tarasy, Złota 44 gwarantuje dostęp do biznesowego centrum Stolicy. W naszym biurowcu znajduje się kawiarnia Aromat z przepyszną kawą, Restauracja Filmowa oraz Akashia Sushi. W okolicy znajdują się liczne sklepy, baza gastronomiczna, fitness cluby oraz miejsca dedykowane rozrywce. Ponadto tak dogodna lokalizacja zapewnia również doskonały dostęp komunikacją miejską – liczne przystanki linii tramwajowych i autobusowych, Stacja metra Rondo ONZ w odległości 5-minutowego spaceru.

Zapraszamy!!!

email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja