arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Ul. Postepu 15C, 02-676 Warsaw

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
Ul. Postepu 15C
02-676 Warsaw
Powierzchnia
12 - 35 m²
24 Hour AccessAir-Conditioning
Alarm SystemBusiness Lounge
Cafeteria / CateringCleaning Services
Closed officesFacilities for the Disabled
High Speed InternetIT Support
Meeting RoomsOpen-plan offices
ParkingPrivate company sign
ShowersStaffed reception
StorageTelephones system
Video conferencingWIFI

Warszawa, Marynarska Point

Centrum biznesowe zlokalizowane jest w nowoczesnym budynku oferującym najnowsze skandynawskie standardy. Centrum zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne, centralną klimatyzację i parking. Biura są w pełni wyposażone, min. w aparaty telefoniczne i dostęp do internet według najnowszych standardów. Jednym słowem, Ty i Twój zespół możecie wprowadzić się natychmiast i od razu skupić się na swojej pracy. Centrum biznesowe posiada wspólną recepcję, zatrudniającą wyszkolony personel, który oferuje usługi recepcyjne i administracyjne dla Twojej firmy. To oznacza odbieranie i przekierowywanie telefonów, przyjmowanie gości, tłumaczenie dokumentów, zamawianie taksówek, rezerwowanie biletów kolejowych i lotniczych, hoteli, restauracji i wiele innych udogodnień. Pracownicy centrum zadbają o to, że będą Państwo mogli się w pełni skoncentrować na prowadzeniu firmy. Możemy zadbać o wszystko, włączając catering podczas spotkań, konferencji, ja również zapewnić solidny wizerunek.

Jednym z najważnieszych korzyści Centrum Biznesowego jest wspaniała lokalizacja. Budynek usytuowany jest w centrum dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa - dzielnicy Warszawy, na skrzyżowniu ulic Marynarskiej i Postępu. Będą Państwo znajdować się w centralnej arterii ulic, transport publicznego oraz innych rozwijających się projektów biurowych I udogodnień, zlokalizowanych głównie w Centrum Handlowym Galeria Mokotów. Lokalizacja zapewnia wspaniałą ekspozycję budynku, zapewniając łatwą identyfikację Państwa firmy.
email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane