arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na ul. Chmielna 134, Warszawa, 00-805 Warsaw

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
ul. Chmielna 134, Warszawa
00-805 Warsaw
Powierzchnia
15 - 30 m²
24 Hour AccessAir-Conditioning
Alarm SystemBusiness Lounge
Cafeteria / CateringCleaning Services
Closed officesFacilities for the Disabled
High Speed InternetIT Support
Meeting RoomsParking
Private company signStaffed reception
Telephones systemWIFI

Warszawa, Chmielna

W Centrum Biznesowym, mamy przyjemność zaproponować komfortowe biura o różnych metrażach rozpoczynających się już od 12 m2. Każde pomieszczenie jest wyposażone w nowe meble i posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, dostęp do wszystkich mediów oraz doskonałą izolację akustyczną. Dodatkowo na powierzchni centrum znajdują się wyposażone sale konferencyjne z możliwością dowolnej aranżacji. Wykwalifikowany personel recepcyjny zapewnia obsługę gości, spotkań oraz cenne wsparcie administracyjne i asystenckie w codziennej pracy biurowej.

Kolejne nasze Centrum Biznesowe znajduje się na trzecim piętrze biurowca mieszczącego w pobliżu Placu Zawiszy oraz Alei Jerozolimskich. Centralna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do Dworca Centralnego (3 km, 10 minut pieszo) oraz szybki dojazd do Lotniska im. Fryderyka Chopina (8 km, 20 minut samochodem). Dużym atutem lokalizacji w centrum Warszawy jest również bliskość stacji metra, centrum handlowego Złote Tarasy i Galerii Centrum oraz wielu restauracji i innych punktów usługowych. W pobliżu znajdują się też znane hotele takie jak Marriott, Radisson czy Hilton.

email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane