arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Marszałkowska 111, Warszawa, 00-102 Warsaw

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
Marszałkowska 111, Warszawa
00-102 Warsaw
Powierzchnia
10 - 33 m²
WIFIWIFI
Alarm System24 Hour Access
Facilities for the DisabledMeeting Rooms
Staffed receptionStaffed reception
ParkingCleaning Services
Telephones systemPrivate company sign
High Speed InternetVideo conferencing
Cafeteria / CateringCafeteria / Catering
Closed officesAir-Conditioning
IT Support

Warsaw, Marszałkowska

Biura serwisowane to gotowe do pracy, wydzielone i w pełni umeblowane gabinety biurowe w budynku klasy A. Nasi Klienci korzystają z profesjonalnej obsługi recepcyjnej i asystenckiej, a także mają do dyspozycji m.in. zaopatrzony punkt kawowy, sale konferencyjne, urządzenia biurowe oraz niezbędne łącza Wybierając biura serwisowane zyskują Państwo: w pełni wyposażone biuro o optymalnej dla Państwa powierzchni i ilości stanowisk pracy, usługi recepcyjne i sekretarskie, możliwość elastycznego kształtowania powierzchni biura w zależności od własnych potrzeb, umowę najmu na okres, który najbardziej Państwu odpowiada.

Biuro jest zlokalizowane w samym sercu Warszawy, Parku Saskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Królewską. W pobliżu znajdują się takie firmy i instytucje jak: Société Genérale, White&, Case, DeBenedetti, Majewski, Szcześniak, Ambasada Danii, eCard, BreBank, BZWBK, EC Harris i wiele innych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacją miejską – przystanki linii tramwajowych i autobusowych znajdują się zaledwie kilkanaście metrów od wejścia do budynku. Stacja metra Świętokrzyska, w przyszłości łącząca I i II linię , znajduje się w zasięgu 5-minutowego spaceru.
email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane