arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Al. Jana Pawła II 61 lok. 32, Warszawa, 01-031 Warsaw

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
Al. Jana Pawła II 61 lok. 32, Warszawa
01-031 Warsaw
Powierzchnia
120 - 130 m²
Cafeteria / CateringCleaning Services
High Speed InternetMeeting Rooms
ParkingPrivate company sign
Staffed receptionTelephones system
WIFI

Warszawa, Al. Jana Pawła II 61

To nowoczesne centrum biznesowe położone jest na jednej z najpopularniejszych w Warszawie ulic, Alei Jana Pawła II, i oferuje wysokiej klasy biura do wynajęcia dla klientów, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę. Klienci mają dostęp do bezpłatnej strefy parkingowej w pobliżu budynku. Ponadto, możliwe jest wynajęcie podziemnego garażu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Centrum zapewnia różnego rodzaju udogodnienia, w tym recepcję, eleganckie sale konferencyjne do spotkań z klientami, bezprzewodowy internet i wiele więcej. Jako nasz klient możesz skupić się wyłącznie na prowadzeniu swojej firmy – my zajmiemy się resztą.

Aleja Jana Pawła II jest świetną lokalizacją w ramach Warszawy, gdzie biznes i atrakcje spotykają się w jednym miejscu. Centrum jest dogodnie położone zaledwie w pobliżu przystanku tramwajowego i autobusowego, skąd łatwo i szybko można dotrzeć zarówno do centum miasta, jak i do innych jego dzielnic.
email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane