arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

arrow_drop_up

Biura serwisowane do wynajęcia na Kurfürstendamm 96, 10709 Berlin

Pobierz więcej informacji
info
Do czego będą użyte Twoje informacje?
Order form shadow
Prezentacja książek
Prezentacja książekclose
event
Order form shadow
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomośćclose
Order form shadow
Kurfürstendamm 96
10709 Berlin
Powierzchnia
12 - 38 m²
CoworkingShower
WindaCompany Sign
Business LoungeCleaning Services
High Speed InternetParking
Telephone SystemTelephones Provided
IT SupportCable TV
Phone Answering ServiceReception Services
Secretarial Support24 Hour Access
Virtual Office ServicesFax Service
Meeting RoomsKitchenette/Café area
Video conferencingClosed offices
Coworking

Prestiżowe Biura serwisowane w ścisłym centrum Warszawy.

BIURA SERWISOWANE NA WYNAJEM- obok Dworca Centralnego i Złotych Tarasów- powierzchnie od 13 m2 do 120 m2- oferta bezpośrednia!!!

The Office to nowopowstały projekt przestrzeni biznesowej o wysokim standardzie funkcjonalnym, podzielonej na pomieszczenia biurowe do wynajęcia, sale konferencyjne, co-working oraz miejsca przeznaczone na spotkania i odpoczynek w trakcie pracy. Nasze pomieszczenia są komfortowe i nowoczesne, w pełni umeblowane, dostosowane do codziennej pracy oraz rozwoju. Możliwość indywidualnego dopasowania oferty do potrzeb klienta, elastyczne warunki współpracy. W ramach oferty, TheOffice proponuje:

·     Obsługa recepcji i asystenta. ·     Odbieranie połączeń, przekierowywanie rozmów.  ·     Numer telefonu z przekierowaniem. ·     Zapisywanie informacji z przekazaniem do klienta. ·     Obsługa poczty, skrytka pocztowa, odbiór, skan, powiadomienie email, przechowanie, wysyłka. ·     Logo na stronie ·     Logo w recepcji biura (na życzenie). ·     Obsługa gości – spotkania, konferencje, warsztaty, szkolenia. ·     Dostęp do kuchni i jadalni – kawa, herbata, woda. ·     Chillroom – miejsce wspólnego odpoczynku i spotkań. ·     Drukarnia –scan, xero, druk, bindownica. ·     Parking ( na życzenie ). ·     Wi-fi. ·     Codzienne sprzątanie. ·     Toalety.

Nasza lokalizacja w biurowcu klasy A pod adresem Sienna 39, w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie takich budynków jak Intercontinental, Warsaw Financial Center, CH Złote Tarasy, Złota 44 gwarantuje dostęp do biznesowego centrum Stolicy. W naszym biurowcu znajduje się kawiarnia Aromat z przepyszną kawą, Restauracja Filmowa oraz Akashia Sushi. W okolicy znajdują się liczne sklepy, baza gastronomiczna, fitness cluby oraz miejsca dedykowane rozrywce. Ponadto tak dogodna lokalizacja zapewnia również doskonały dostęp komunikacją miejską – liczne przystanki linii tramwajowych i autobusowych, Stacja metra Rondo ONZ w odległości 5-minutowego spaceru.

Zapraszamy!!!

email
Zainteresowany? Otrzymaj bezpłatne informacje na temat tego najmu

Możesz za darmo i zupełnie bez zobowiązań odrzymać informacje o tej ofercie najmu na e-maila. Dzięki temu będziesz mógł szybko skontaktować się z wynajmującym. Kliknij na przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Lokalizacja

Podobne biura serwisowane