arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Dla wynajmujących- jak to działa

Otwarcie profilu na Lokalebasen.dk i tworzenie ofert najmu jest bardzo proste. Pomagamy Ci w promowaniu Twoich ofert najmu przez internet, dzięki czemu są one dobrze wyeksponowane i trafiają do wielu potencjalnych najemców.

How to udlejer 1

Utwórz swoją ofertę najmu w ciągu kilku minut

Możesz zarejestrować się jako wynajmujący i zaraz potem utworzyć pierwszą ofertę najmu w ciągu zaledwie kilku minut. Poinformujemy Cię krok po kroku, w jaki sposób tworzyć oferty lokali do wynajęcia. Pamiętaj, że zdjęcia i plany lokalu, a także dokładny jest opis znacznie zwiększają szanse na szybki wynajem.

Nie strać z oczu potencjalnych najemców

Otrzymujesz wiadomość e-mail za każdym razem, kiedy ktoś jest zainteresowany Twoją ofertą najmu. Potencjalny najemca zostaje również automatycznie zapisany w naszym systemie, więc możesz na bieżąco mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji. Możesz dodawać notatki w Twoim profilu i aktualizować informacje o przebiegu procesu z każdym z potencjalnych najemców, dzięki czemu zawsze masz kontorlę nad tym, co się dzieje.

How to udlejer 2
How to udlejer 3

Skontaktuj się z potencjalnymi najemcami

Po tym, jak przekażemy informacje kontaktowe Tobie i potencjalnemu najemcu, to Ty odpowiadasz za dalszy przebieg procesu, w tym prezentację lokalu, ustalenie zasad użytkowania i wypracowanie umowy najmu, która będzie Ci odpowiadała.

Zostań wynajmującym na najczęściej odwiedzanym portalu dla lokali użytkowych w Polska

Tylko dwa kroki i Twoje ogłoszenie jest gotowe.