arrow_upward

Szukaj lokali użytkowych w całej Polsce

Dla najemców - jak to działa

Na Lokalebasen.dk możesz łatwo i bezpłątnie znaleźć lokale użytkowe dla Twojej firmy, niezależnie od tego, jakiego lokalu szukasz. Mamy około 4.000 lokali do wynajęcia na naszej stronie.

How to 1

W taki sposób wyszukuj lokali do wynajęcia

Ogólnie rzecz biorąc, możesz wyszukiwać lokali za pomocą 3 kategorii: lokale biurowe, [lokale produkcyjne/magazyny]%({warehouse_url}) i lokale handlowe. Na każdej z tych stron możesz wyszukiwać lokali w konkretnym regionie lub mieście poprzez kliknięcie na mapę i na nazwy wybranych miast. Możesz również skorzystać z opcji bardziej szczegółowego zaawansowanego wyszukiwania - np. cena i wielkość lokalu.

Jak zamówić więcej informacji

Aby otrzymać dodatkowe informacje o ofercie najmu na e-maila, wystarczy kliknąć na ”Pobierz informacje” i wypełnić formularz. Następnie skontaktuje się z Tobą wynajmujący lub też Ty sam może skontaktować się z nim. Możesz z łatwością zamówić informacje o wielu ofertach najmu za jednym razem.

How to 2
How to 3

W taki sposób zawsze pozostajesz na bieżąco

Możesz zostać powiadomiony automatycznie, kiedy pojawią się nowe oferty najmu odpowiadające Twoim potrzebom. Wystarczy, że utworzysz agenta wyszukiwania, w którym podasz kryteria istotnie dla Ciebie przy wyborze lokalu do wynajęcia. Następnie będziesz otrzymywał od nas e-maile za każdym razem, kiedy pojawi się nowa ofera najmu pasująca do podanych przez Ciebie kryteriów.